• Jaga lugu:

  Pool sajandit vana pereettevõte: Pereliikmetele me järelandmisi ei tee

  Sel korral on külas kütuseettevõte Terminal Oil Grupp teise generatsiooni esindajad, kelle teekond ärisse algas juba ajal, mil vennad olid alles väikesed.

  Ettevõtte juhatuse liige Rauno Raudsepp tunnistab Äripäeva raadio saates "Võitjate põlvkonnad", et neid on lapsest peale pereärisse sisse kasvatatud. Algul tegeleti kooli kõrvalt kergemate töödega, hiljem liituti juba täiskohaga. Küsides saates vendade otsust liikumaks täiskohaga pereettevõtesse, vastas perepoeg Rauno Raudsepp, et pereettevõttes töötamine on mõlema venna jaoks tundunud loomuliku käiguna. “Loomulikult jätkavad isa-ema tööd lapsed“ sõnas Rauno.

  Erinevalt tavettevõtte pikkadest koosolekutest, võetakse pereäris strateegilisi otsuseid vastu ka lehti riisudes ning ühistel õhtusöökidel. Ettevõtte ühe juhatuse liikme Raido Raudsepa sõnul on eraelul ning tööajal keeruline piiri tõmmata.

  Pereäris ei tehta ka allahindlust pereliikmetele. Vennad Raudsepad näevad, et visioon ning missioon on kõikidel sama. “Tuleb vaadata peeglisse, lõpuks vastutame ju meie kõige eest“, sõnab Raido.

  Äripäeva pereäridele pühendatud saatesarja "Võitjate põlvkonnad" kolmandas osas otsime koos Raudseppadega vastuseid küsimustele, mis on eduka perettevõtluse valem ning kuidas kaasata edukalt uusi põlvkondi. Samuti räägime Terminal Oil grupi ajaloost ning kuidas erineb pereettevõttes juhtimisstrateegia

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum