Neeme Korv • Tiiu Taal • 27. august 2019 kell 10:25

Kaja Kallas: Jüri Ratas üritab Eestit kolkaks muuta

Teisipäevases hommikuprogrammis käis stuudios Reformierakonna juht Kaja Kallas, et selgitada, mida taotleb Reformierakond peaminister Jüri Ratase umbusaldamisega. Riigikogu koguneb erakorraliselt sel reedel.

Äripäeva raadio saates rääkis Reformierakonna esimees Kaja Kallas peaminister Jüri Ratase umbusaldamisest.  Foto: Liis Treimann

"Kui vaadata kõike seda, mis kolme aasta jooksul on juhtunud, siis ma arvan, et see suurem pilt on see, et Jüri Ratas üritab Eestit tagasi viia suvaliseks või mõttetuks Euroopa kolkaks," põhjendas Kaja Kallas umbusaldamise põhjuseid.

Kallase sõnul töötab Reformierakond selle nimel, et valitsus moodustada, kuid eesmärk ei ole iga hinna eest võimule saada, vaid pakkuda välja ideid, mis Eestit edasi arendavad. "See on asi, mida ma praeguse valitsuse puhul sugugi ei näe," selgitas ta.

Kaja Kallas kommenteeris ka muid viimase aja sündmusi sisepoliitikas ning vastas, miks liberaalne Reformierakond pole nõus teise pensionisamba reformiga praegusel kujul.

Kuula intervjuud siit:

Mida näitas G7 tippkohtumine? Milline on neil päevil juhtivate tööstusriikide omavaheline läbisaamine ja kuidas see mõjutab lähiajal maailmamajanduse olukorda, küsisime rahvusvaheliste suhete eksperdilt, politoloog Viljar Veebelilt.

Kuula intervjuud siit:

Turgudel valitsevast olukorrast käis rääkimas Äripäeva börsitoimetuse juht Juhan Lang.

Kuula intervjuud siit:

Äripäeva Infopank on saanud valmis kaks uut aastaraportit: joogitootjate ja taristuehituse raporti, mis annavad põhjaliku ülevaate trendidest neis sektorites. Verivärskeid analüüse tutvustas Infopanga konkurentsiraportite projektijuht Sigrid Kõiv. Temaga vestles Rivo Sarapik.

Kuula intervjuud siit:

Hommikuprogrammi vedasid Neeme Korv ja Tiiu Taal.

Hetkel kuum