Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Avalik sektor peaks sideteenuseid targemalt ostma
Pärnu Haigla otsis riigihankega telekomifirmat, mis suudaks neile pakkuda kolme Telia "Mobiilse elu" või "Mobiilse äri" sidepaketti. Äripäeva huvi peale hanketingimused muutusid ja pakkumistähtaeg pikenes.
Pärnu Haigla kommunikatsioonispetsialist Margit Suhhostavets tunnistas, et sideteenuste hanke hinnavormil oli tõepoolest märgitud nõue pakkuda kolme Telia sidepaketti, kuid tegemist oli näpuveaga. Tema sõnul pani haigla hankematerjalid kokku varasemate hangete kogemustest ja lähtus sellest, millised tingimused peavad olema täidetud elutähtsa teenuse toimepidevuse tagamiseks.
Pärnu Haigla otsis riigihankega telekomifirmat, mis suudaks neile pakkuda kolme Telia "Mobiilse elu" või "Mobiilse äri" sidepaketti. Äripäeva huvi peale hanketingimused muutusid ja pakkumistähtaeg pikenes.
Eestis talendipuudust tunnetava või välisriikidesse laieneda sooviva ettevõtja jaoks on välismaal tööjõu värbamise ning multikultuurse töökeskkonna loomine strateegiline otsus. Tark juht kaardistab riskid ja teeb teadlikud valikud, arutlevad Soraineni tööõiguse valdkonna juht Pirkko-Liis Harkmaa ja Veriffi juriidilise osakonna juht Ulla Helm saates „Soraineni sagedus“.