Hektor Design Hostel – uue ajastu majutus seob mugavuse, stiili ja soodsuse

09. august 2017, 10:30
Hektor Design Hostel
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20170809/CM/170809754/AR/0/AR-170809754.jpg

Hektor Design Hostel on Tartu unikaalseim majutusasutus, mis seob omavahel ebatraditsiooniliselt hotelli mugavused ja lisateenused ning hosteli hinnad. Eelmise aasta kevadel avatud eriilmelise disainiga hostel sai kiiresti armastatuks nii kohaliku kui ka välismaa külastajate seas ning seal ööbivad meelsasti nii äri- ja eraturistid kui ka avaliku sektori töötajad.

„Tegemist on hotelli ja hosteli hübriidiga, mis pakub nii ärimeestele, seminarikülastajatele kui ka peredele võimalikult taskukohast kombinatsiooni veeta Tartus öö, nädala või kasvõi kuu ning vastavalt sellele endale ise majutuspakett kujundada,“ selgitab Hektor Design Hosteli turundusjuht Ildiko Siimon, lisades, et hostelis on olemas hotellimugavusega privaatsed toad ja ühise vannitoaga korterid, võimalus hommiku-, õhtu- ja lõunasöögiks, samuti lisamugavused sauna, jõusaali, pesupesemise, joogaruumi, raamatukogu ning moodsa tehnoloogiaga seminariruumi näol.

Iga klient saab endale ise oma majutusteenuse kokku panna: kui ettevõtja tahab käia kohtumistel ning tal pole aega muuks, ei pea ta ka lisateenuste eest maksma. Kui aga tihti tööasjus Tartu reisival firmajuhil on töölähetus terveks nädalaks, soovib ta tõenäoliselt kasutada ka jõusaali ja sauna.

Kokku on Hektor Design Hostelis 112 tuba ja 230 voodikohta, tänu millele mahutatakse lahedalt ära ka suuremaid gruppe. Alles eelmisel aastal avatud majutusasutuse on enda jaoks näiteks avastanud suurettevõtted Lätist, kes käisid siin talvel meelsasti talvepäevi pidamas. Samuti on see suurepäraseks võimaluseks pealinna ettevõtetele tulla ülikoolilinna konverentse, seminare või ajurünnakuid korraldama ning suurematele spordikollektiividele Tartus toimuvate võistluste ajaks.

Üllatuslik disain on võitnud külastajate südame

„Meie trumbiks on ühest küljest põnev kontseptsioon, avatud suhtlusega teenindus ja hotellidele omane 24/7 avatud vastuvõtulett, mis asub mugavalt kohvikuga ühes ruumis. Nii tunnevad kõik inimesed, et nad on tõesti teretulnud. Teisalt oleme unikaalne oma disaini poolest, sest ega nimi Design Hostel pole juhuslik! Soovides olla kombinatsioon hostelist ja hotellist, üllatame meie oma külastajaid väikeste disainiimede ja kunstiga alates tänavakunsti kasutamisest siseruumides kuni nutikate mööblilahendusteni,“ räägib Siimon.

Kui tavalises hotellis on kõik toad ühesugused, siis Hektoris pole ühtegi täpselt samasugust ruumi. „Meil on 25 erinevat toatüüpi alates klassikalisest hotellitoast kuni peredele või kolleegidele mõeldud mitmetoaliste privaatkorteriteni, mis on sisustatud erinevalt ja pakuvad meeleolukaid värvilahendusi. Magamiskohad on vastavalt maitsele ühe- ja kahekohalised või hoopis narivoodid. Kusjuures kööki ja vannituba korteris jagades on ööbimiskoha hind 25% privaatsest toast soodsama hinnaga.“

Hoone siselahenduse autor on Jan Skolimowski Kamp Arhitektidest koostöös graafiliste disaineritega ning kuna kogu maja on välja töötatud ühe büroo poolt, on disain harmoonias alates välisfassaadist kuni kohviku lillepottideni. Siimoni sõnul sobitub Riia maantee servas, endise aparaaditehase kõrval asuv hostel, igati piirkonna miljööga: „Siiakanti on kasvamas samalaadne rajoon nagu Tallinna Telliskivi loomelinnak. Nii meil kui ka Aparaaditehase hoones on mitmeid seminari- ja koosolekuruume ja toimub palju vahvaid üritusi. Me ei asu küll südalinnas, kuid tänu sellele on meil palju tasuta parkimisruumi ja valvega parkla tagahoovis. Kesklinna aga jalutab siit kõigest 10 minutiga.“

Hektor Design Hosteli seminariruumis on kohti teatristiilis paigutusega kuni 50-le ning lisatoolidega kuni 70-le. Erilise disainiga ruum paelub pilku oma suure peegelseina ja teistel seintel laiuva tänavakunstiteosega. Olemas on seminarideks ja koolitusteks vajalik tehnika ning mööbel ja ruum on liigendatud mugavalt kaheks – veidi eraldatud toitlustus- ja puhkeala annab võimaluse pauside ajal ka mugavalt jalgu sirutada.

Omaette väärtuseks on Hektori majas ka kohvik Hektor Cafe, kus pakutakse terve päeva jooksul a la carte menüüd. Lisaks majutusasutuse ja seminaride külastajatele on hubase toidukoha avastanud ka kohalikud, kes käivad meelsasti siin lõunatamas, arvutiga raamatukogunurgas tööd tegemas, aga õhtuti ka intiimsetel kokkusaamistel. Kohviku menüü on tavatult suur, sealt leiab nii klassikalised Eesti toidud kui ka aasiapärase vokiroa. Meelepärase leiavad nii liha- kui ka taimetoitlased.

hektorhostels.com

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. August 2017, 09:27

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing