Artikkel
 • Kuula

  ASUS avalikustab eksklusiivse Vivobook S 15 OLED BAPE® Editioni murrangulises koostöös kaubamärgiga BATHING APE ® Streetwear

  Revolutsiooniline tehnoloogia ja moe kombinatsioon kasutab unikaalseid BAPE®-i mustreid ASUS Vivobook S 15 OLED-i ja komplektis olevate ainulaadse piiratud väljaande tarvikute jaoks.

  Võtmepunktid

  Võrratu stiil ja uuendused: Ülistiilne sülearvuti unikaalse BAPE®-i camo-disainiga meeldib nii tänavariietuse entusiastidele kui ka tehnikat tundvatele inimestele
  Eksklusiivsed tarvikud: Piiratud väljaande komplekt eksklusiivsete BAPE®-i disainitud tarvikutega, muu hulgas hiir, Baby Milo® kujuke, kandekott ja kleebised
  Töötage ja mängige hõlpsasti: Kuni Intel® Core™ i9 protsessoriga, 2,8K 120 Hz OLED-ekraaniga ja kauakestva 75 Wh akuga
  TAIPEI, Taiwan, 17. august 2023 — ASUS avalikustas täna Vivobook S 15 OLED BAPE® Editioni, mis on tähelepanuväärne koostöö tuntud tänavariietele pühendunud moebrändiga A BATHING APE® (BAPE®). Spetsiaalne lansseerimisüritus voogesitati veebis ja see piiratud väljaande sülearvuti on mõeldud nii tänavariietuse entusiastide kui ka tehnikat tundvate inimeste kütkestamiseks. See on esimene sülearvutikomplekt, millel on eksklusiivne BAPE®-i camo-muster.
  Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition pakub tõeliselt unikaalset ja ihaldatud esteetikat, mille enneolematud mustrid on inspireeritud ikoonilisest BAPE®-i kamuflaažist. Kahes lummavas värvitoonis, rohelises ja sinises, kaunistab muster mitte ainult sülearvutit, vaid ka kaasasolevaid tarvikuid, mille hulka kuuluvad kujuke, hiir, kandekott ja kleebiste komplekt. See kõikehõlmav komplekt tabab tõeliselt eripärase BAPE®-i stiili olemust.
  Lisaks pilkupüüdvale välimusele on Vivobook S 15 OLED BAPE ® Edition ka Intel® EVO™ sertifikaadiga jõujaam, millel on kuni 13th Gen Intel Core™ i9-13900H protsessor, mis pakub ületamatut kiirust ja tõhusust. 16 GB LPDDR5 mälu ja hämmastava 2,8K 120 Hz OLED-ekraaniga sülearvuti tagab visuaalselt kaasahaarava ja reaktiivse kogemuse. Selle kauakestev 75 Wh aku võimaldab kasutajatel oma ülesandeid hõlpsasti täita, olenemata nende asukohast ja näidates samal ajal tähelepanuväärset stiilitaju.

  Võrratu stiil ja uuendused

  BAPE® ja ASUS omistavad mõlemad oma kogukondadele suurt tähtsust ja ühtsuse vaimus kombineerib see unikaalne koostöö ASUS Vivobooki ja BAPE®-i vahel sujuvalt moe ja tehnoloogia, mille tulemuseks on erakordne ja eksklusiivne toode. „Meil on hea meel teatada ASUS Vivobooki ja A BATHING APE®-i erakordsest partnerlusest — koostööst, mis kehastab tänavariiete vaimu ja nihutab disaini piire. See tähistab nii esimese BAPE ®-i sülearvuti kui ka esimese tänavariietest inspireeritud sülearvuti debüüti meie Vivobooki seerias,“ ütles Galip Fu, ASUSe ülemaailmne turundusdirektor tarbijatele suunatud arvutite valdkonnas.
  BAPE® lisas: „BAPE® teeb hea meelega koostööd ASUS Vivobookiga, et disainida piiratud väljaande kollektsioon, mis ühendab BAPE ®-i unikaalse ja elava stiili ASUS Vivobooki võimsate ja suure jõudlusega sülearvutitega. See partnerlus näitab BAPE®-i pühendumust pakkuda kvaliteetseid ja moodsaid tooteid, mis täiustavad stiili.“
  Piiratud väljaande Vivobook S 15 OLED BAPE® Editioni komplekt on saadaval kahes värvitoonis: sinine komplekt Cool Silveri toonis sülearvutiga ja roheline komplekt Midnight Blacki mudeliga, millel mõlemal on metallist kaas ja peen BAPE® x ASUS disainiga foto-graveeritud lineaarne camo-muster. Samuti on sellel peegeldav logosilt, mis annab sülearvutile diskreetse ja esmaklassilise ilme. Viies disaini uuele tasemele, on sülearvutil endal eksklusiivsed BAPE®-i disainielemendid puuteplaadil, seadme põhjas ja peopesatoe piirkonnas. Need erilised elemendid lisavad sülearvuti unikaalsele piiratud väljaandele atraktiivsust, muutes selle silmapaistvaks seadmeks, mis kehastab tõeliselt ASUS Vivobooki ja BAPE®-i koostööd.

  Eksklusiivsed tarvikud

  Et anda sellele tõeline „vau“ -tegur, on Vivobook S 15 OLED BAPE ® Editionil eksklusiivne tarvikukomplekt, mis on kujundatud sinise camo-mustriga Cool Silveri mudeli jaoks või rohelise camo-mustriga Midnight Blacki mudeli jaoks. See lummav camo-disain — mis on spetsiaalselt loodud selle koostöö jaoks — kehastab täiuslikku ajatut esteetikat ja mängulist võlu. Selle keskmes on klassikaline BAPE® ABC camo-muster, mis on tuntud oma ajatu atraktiivsuse ja mitmekülgsuse poolest. Rõõmustavate üksikasjade lisamiseks on BAPE® lisanud armastatud BABY MILO® Friendsi tegelaskujud, mis annavad kübekese rõõmu ja mängulisust. Mustrisse on sujuvalt integreeritud ka asus Vivobooki nimi, mis näitab mõlema kaubamärgi identiteetide harmoonilist segunemist. Kõige tipuks on ikooniline BEEBI MILO®, kes hoiab käes Vivobooki, mis on viide tootele endale.
  Seda disaini kasutatakse ka unikaalse kandekoti jaoks, mille on loonud ASUS Design Center ja BAPE®, mis mitte ainult ei kaitse sülearvutit õnnetuste eest, vaid lisab ka seadmele isikupära. 180° avatav ja mitme taskuga kott pakub mugavat hoiustamist tarvikutele, nagu hiir, toiteadapter ja muu, tagades, et kasutajad saavad hõlpsasti kätte kõik vajaliku, kõikjal, kuhu nad lähevad.
  Samuti on olemas kompaktne hiir vahetatavate ülemiste katetega: igal komplektil on üks must kate ja olenevalt valitud värvitoonist kas sinine või roheline kate. Must kate näitab müstilist ja lahedat stiili, mis täiendab suurepäraselt sülearvuti erilist mustrit. Sinised ja rohelised versioonid sobivad kandekoti teemavärvidega, samas kui käepärane rihm võimaldab hõlpsat kaasaskandmist.
  Komplektile paneb punkti BEEBI MILO ® ise, unikaalse ja armsa BEEBI MILO® kujukese kujul, mis on komplekti salajane tipphetk. See kuju on eksklusiivne sellele BAPE ® Editioni komplektile ja kujutab BEEBI MILO® tegelaskuju Vivobook BAPE® Editioni sülearvutiga.
  Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition läheb tavalisest sülearvutist kaugemale, pakkudes eksklusiivseid tarvikuid ja peenelt disainitud üksikasju. See koostöö ASUS Vivobooki ja BAPE-i vahel tagab, et kõik kasutajakogemuse aspektid on hoolikalt kujundatud ja täidetud isikupära ning piiratud väljaande võluga.

  Töötage ja mängige hõlpsasti

  Vivobook S 15 OLED BAPE ® Edition on lisaks trenditegijatele ja tänavariiete stiili silmapaistvatele inimestele mõeldud tootele ka jõujaam, mis on erakordne valik paljude ülesannete jaoks, olenemata sellest, kas tegemist on töötamise, õppimise või mängimisega.
  2,8K 120 Hz OLED NanoEdge’i ekraan viib visuaalse kaasahaaratuse uutesse kõrgustesse. Muljetavaldava eraldusvõime ja kõrge värskendussagedusega saavad kasutajad nautida hämmastavaid visuaale, millel on erksad värvid, teravad detailid ning sujuv liikumine. Olenemata sellest, kas töötate graafiliselt intensiivsete projektide kallal, vaatate filme või mängite, tagab ekraan kaasahaarava ja visuaalselt lummava kogemuse.
  Kuni kaheksatuumalise Intel® Core™ i9-13900H protsessoriga Vivobook S 15 OLED BAPE ® Edition pakub erakordset jõudlust ja reaktiivsust. Kuni 5,4 Ghz taktsagedusega saab see vaevata hakkama nõudlike ülesannetega, nagu videotöötlus ja tõsine multitegumtöö. Protsessori võimsus ja tõhusus muudavad selle ideaalseks kõigile, kes vajavad kiiret ning usaldusväärset jõudlust.
  Kasutajakogemuse veel täiustamiseks on sülearvutil muljetavaldav 75 Wh aku, mis tagab tõhususe ilma sagedase laadimiseta. Olenemata sellest, kas töötada eemalt, osaleda tundides või nautida pikemaid mänguseansse, saavad kasutajad oma ülesannete ja meelelahutusvajadustega sammu pidada Vivobook S 15 OLED BAPE® Editioni abil.
  Lisaks muudab sülearvuti peen a kerge disain selle väga kaasaskantavaks, võimaldades kasutajatel seda hõlpsasti kõikjale kaasa võtta. Täiustatud ühenduvusvõimaluste lisamine, nagu WiFi 6 (802.11 ax) ja Bluetooth® 5.2, tagab sujuva ja kiire ühenduse veebitöö, voogesituse ning mängimise jaoks.

  Koostöö MAAILMALE MULJE JÄTMISEKS

  ASUS Vivobooki ja BAPE®-i koostöö on erilise tähtsusega, kuna BAPE® tähistab sel aastal oma 30. aastapäeva. Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition austab mõlema kaubamärgi kestvat pärandit, ühendades tipptasemel tehnoloogia ja ikoonilise BAPE®-i stiili. Ühendades moe esteetika võimsa jõudlusega, on ASUS Vivobook ja BAPE® valmis maailma selle eksklusiivse koostööga hämmastama.

  Saadavus ja hinnad

  Lisateabe saamiseks pöörduge oma kohaliku ASUSE esindaja poole.

  Pressikontaktid

  Anna Selivanova [email protected]

  Märkused toimetajatele

  ASUSE pressiruum: http://press.asus.com
  ASUSE ülemaailmne Facebook: https://www.facebook.com/asus.ee/
  ASUSE ülemaailmne Twitter: https://www.twitter.com/asus

  Tehniline kirjeldus

  Teave A BATHING APE®-i kohta

  1993. aastal Jaapanis Harajuku südames sündinud A BATHING APE® (BAPE®) on olnud Jaapani tänavamoe sümbol juba üle 30 aasta. Püüdes Jaapani moekultuuri maailmale tutvustada, on BAPE ® loonud rea ikoonilisi motiive, originaalseid mustreid ja tegelaskujusid, nagu „APE HEAD“, „BAPE CAMO“, „BABY MILO“ ja palju muud.

  Ettevõttest ASUS

  ASUS on ülemaailmne tehnoloogialiider, kes pakub maailma kõige uuenduslikumaid ja intuitiivsemaid seadmeid, komponente ja lahendusi, et pakkuda uskumatuid kogemusi, mis täiustavad inimeste elu kõikjal. Oma 5000 ettevõttesisese teadus- ja arendustegevuse eksperdist koosneva meeskonnaga on ASUS ülemaailmselt tuntud tänaste tehnoloogiate pideva ümberkujundamise poolest homseks ning meie meeskond saab iga päev rohkem kui 11 auhinda kvaliteedi, uuenduste ja disaini eest ning on hinnatud Fortune’i maailma kõige imetletumate ettevõtete hulka.
  FORTUNE ja FORTUNE World’s Most Admired Companies on ettevõtte FORTUNE Media IP Limited registreeritud kaubamärgid ja neid kasutatakse litsentsi alusel
  "Tehniline kirjeldus, sisu ja toodete saadavus võivad ilma etteteatamiseta muutuda ning riigiti erineda. Tegelik jõudlus võib olenevalt rakendustest, kasutusest, keskkonnast ja muudest teguritest varieeruda. Täielikud tehnilised andmed on saadaval aadressil http://www.asus.com
 • Hetkel kuum

Eesti majanduse tervis

0

Sisemajanduse kogutoodang

Muutus võrreldes eelmise aasta sama perioodiga, %

Allikas: Statistikaamet

Ain Kivisaar: riik käitub nagu idufirma, kus pidu läheb edasi
Senisel moel jätkates ei saabu riigieelarve tasakaalu viie ega 50 aasta pärast, kirjutab kinnisvarafirma Metro Capital tegevjuht Ain Kivisaar vastuses Äripäeva arvamusliidrite küsitlusele.
Senisel moel jätkates ei saabu riigieelarve tasakaalu viie ega 50 aasta pärast, kirjutab kinnisvarafirma Metro Capital tegevjuht Ain Kivisaar vastuses Äripäeva arvamusliidrite küsitlusele.
Kinnisvarahinnad pöördusid Euroopas jälle tõusule
Pärast kaks kvartalit toimunud langust võttis Euroopa kinnisvara hinnaindeks suuna jälle ülespoole.
Pärast kaks kvartalit toimunud langust võttis Euroopa kinnisvara hinnaindeks suuna jälle ülespoole.

Eesti ettevõtete tervis

6,6
Rahuldav
0
10
Kõik sektorid
Legendaarne Charlie Munger jagab investoritele hindamatuid soovitusi
99aastane edukas investor Charlie Munger on elanud üle suure depressiooni nime all tuntud ülemaailmse majanduskriisi, osalenud II maailmasõjas, töötanud legendaarse investeerimisguru Warren Buffetti vanaisa heaks ning on rahvusvahelise konglomeraadi Berkshire Hathaway aseesimees ja Buffetti lapsepõlvesõber.
99aastane edukas investor Charlie Munger on elanud üle suure depressiooni nime all tuntud ülemaailmse majanduskriisi, osalenud II maailmasõjas, töötanud legendaarse investeerimisguru Warren Buffetti vanaisa heaks ning on rahvusvahelise konglomeraadi Berkshire Hathaway aseesimees ja Buffetti lapsepõlvesõber.
Articles republished from the Financial Times
Reaalajas börsiinfo
Myraka ettevõtlusblogi: kuidas ma ümaraspäi endale kandilise sõbra sain
Äripäeva kolumnist-ettevõtjal Üllar "Myrakas" Priksil on nüüd toidukäru. Vaja läks vaid kasti õlut ja oma äripartnerit kiruvat naabrimeest.
Äripäeva kolumnist-ettevõtjal Üllar "Myrakas" Priksil on nüüd toidukäru. Vaja läks vaid kasti õlut ja oma äripartnerit kiruvat naabrimeest.
Margus Nõlvak: hinnake kirgi!
Töötajate kired ei ole sageli otseselt seotud inimeste igapäevatööga, kuid nende panus töö kvaliteeti on hindamatu, kirjutab Tele2 juht Margus Nõlvak Äripäeva essees.
Töötajate kired ei ole sageli otseselt seotud inimeste igapäevatööga, kuid nende panus töö kvaliteeti on hindamatu, kirjutab Tele2 juht Margus Nõlvak Äripäeva essees.
Ettevõtted võiks rohepesust üht-teist juba teada – vähemalt enne, kui midagi väidavad
2021. aastal tegid peaaegu pooled ELis auditeeritud ettevõtted oma kommunikatsioonis mingil määral rohepesu, peamiselt oma keskkonnahoidlikkust ülehinnates või -mõjusid alahinnates. Kuidas rohepesu ära tunda, vältida ja ise valeväidetest hoiduda, on küsimus.
2021. aastal tegid peaaegu pooled ELis auditeeritud ettevõtted oma kommunikatsioonis mingil määral rohepesu, peamiselt oma keskkonnahoidlikkust ülehinnates või -mõjusid alahinnates. Kuidas rohepesu ära tunda, vältida ja ise valeväidetest hoiduda, on küsimus.
Eesti autotööstur paljastab „Kuumal toolil“, millal tuleb elektriautode buum
Kui Euroopa riigid ei hakka massiliselt toetama elektriautode ostmist, siis jääb nende osakaalu kasv Euroopas marginaalseks, ennustas autotööstusele interjööridetaile valmistava Mistra-Autexi juht Priit Tamm saates „Kuum tool“.
Kui Euroopa riigid ei hakka massiliselt toetama elektriautode ostmist, siis jääb nende osakaalu kasv Euroopas marginaalseks, ennustas autotööstusele interjööridetaile valmistava Mistra-Autexi juht Priit Tamm saates „Kuum tool“.
Maade hindamine toob juurde kümneid tuhandeid maamaksu maksjaid
Maksu- ja tolliameti teatel on möödunud aastal tehtud korralise maade hindamisega seoses on hüppeliselt tõusnud nende inimeste hulk, kelle maamaks on üle 5 euro, mis tähendab, et amet väljastab neile maksuteate.
Maksu- ja tolliameti teatel on möödunud aastal tehtud korralise maade hindamisega seoses on hüppeliselt tõusnud nende inimeste hulk, kelle maamaks on üle 5 euro, mis tähendab, et amet väljastab neile maksuteate.
Raadiohommikus: kas ehituses kisub järsult kraavi?
Äripäeva raadio teisipäevases hommikuprogrammis valgustame põhjalikumalt ehitusvaldkonna olukorda, mööda ei lähe saade ka kinnisvarast ja maksudest.
Äripäeva raadio teisipäevases hommikuprogrammis valgustame põhjalikumalt ehitusvaldkonna olukorda, mööda ei lähe saade ka kinnisvarast ja maksudest.

Küpsised

Äripäev kasutab küpsiseid parima ajakirjandusliku teenuse, huvipakkuvama sisu ja hea kasutajakogemuse võimaldamiseks. Meie veebilehel on järgmist liiki küpsised: vajalikud-, statistika-, eelistuste- ja turunduse küpsiseid. Küpsiste kasutamise eesmärkide ja töötlemise aluse osas saad rohkem infot Meie Küpsiste Poliitikast. Vajutades „Luban kõik“ nõustud Küpsiste kasutamisega meie ja kolmandate osapoolte poolt Meie Küpsiste poliitikas ja käesolevas Küpsiste lahenduses toodud tingimustel. Vajutades „Muudan eelistusi“ saad oma eelistusi alati muuta ja täiendavalt infot erinevate Küpsiste kohta.

Loe lähemalt meie Privaatsus - ja Küpsisepoliitikast.