23. juuli 1996 kell 22:00

Esmaspäeval tuli turule Microsofti riistvaratootjate uusim toode -- modernne väike hiir. Uus toode Intellimouse muudab Interneti World Wide Webi lehekülgedel navigeerimise lihtsamaks ja kiiremaks. Nüüd tuleb vaid oodata ja vaadata, kas uus ratastega varustatud 80dollariline hiir on edukas.

Kui Microsoft esmaspäeva õhtul oma majandusnäitajad avaldab, ei pööra ükski Wall Streeti analüütik tähelepanu Rick Thompsoni meeskonna tulemustele, kirjutas The New York Times.

Thompsoni meeskond -- riistvaratootjad tarkvarafirmas -- on Microsofti tooteperekonna vaesed sugulased. Samas on Thompsoni meeskonna poolt välja töötatud hiired, klaviatuurid ja juhtimispuldid olnud Microsoftile tulusaks kõrvaltegevuseks. Kui tegemist oleks omaette firmaga, peetaks Thompsoni ettevõtet kiirelt kasvavaks firmaks, mis meelitaks ligi hulgaliselt investeeringuid.

30. juunil lõppenud eelarveaastal kasvas Microsofti läbimüük 38 protsendi võrra 370 miljoni dollarini. Grupis töötab 111 inimest ning seega tõi iga töötaja sisse 3,3 miljonit dollarit. BNS

Hewlett-Packard Co kärpis möödunud nädalal võrguserveri HP Netservers hinda kuni 34 % ning pakkus teiste serveriga seotud toodete pealt kuni 26protsendilist hinnasoodustust. HP ametliku maaletooja Compuuter 2000 tegevdirektori Kaur Lohki sõnul jõuab hinnalangus ka Eestisse. Hinnaalanduse protsenti ei osanud ta veel öelda. Reuter--BNS

Hetkel kuum