22. august 1996 kell 22:00

ETTK juhatus püsib edasi

Veel enne juhatuse koosoleku algust märkis ASi Standard müügidirektor Enn Veskimägi, et liidu sekkumine poliitikasse on nonsenss ning kuna selles osas valitseb liidus erimeelsus, ollakse valmis astuma samme kuni juhatuse laialisaatmiseni.

Vahetult pärast ETTK juhatuse koosolekut teatas ASi Norma nõukogu esimees Jüri Käo, et juhatus otsustas toimunud arutelu täpsemalt mitte kommenteerida.

Käo lisas, et praegu oli ETTK juhatus liidu arengu ja strateegia osas seisukohal, et tulevikus saab eesmärgiks erinevate huvide ja seisukohtade väljendamine.

Konkreetsemalt saab ETTK strateegiast ja arengust Käo sõnul rääkida ehk pärast järgmist juhatuse koosolekut, mis peetakse 11. septembril.

ETTK liikme, Eesti rahvusvaheliste autovedajate assotsiatsiooni peasekretär Toivo Kuldkepp kinnitas, et nemad on ja jäävad ka tulevikus mittepoliitiliseks organisatsiooniks ning nad on huvitatud normaalsest majanduslikust keskkonnast.

«Oleme hoidunud poliitilistest mängudest eemale,» lisas Kuldkepp. Tema sõnutsi peaksid majandusorganisatsioonid ja parteid olema teineteisest siiski eristatavad.

Hetkel kuum