2. juuni 1997 kell 22:00

Baltcomi juht ootab ametivõimudelt tööluba

Raiveti sõnul ei saanud juhatus lõplikku otsust langetada, kuna USA kodanikul Mark Kirkil ei ole veel Eestis tööluba. Ametissenimetamine seisab formaalsuste taga, möönis ta. Seni ei ole Kirkil Eestis tööluba vaja olnud.

Mark Kirk nimetas Baltcomi uue eesmärgina senisest agressiivsemat turundusstrateegiat. Uue tootena hakkame pakkuma peilerile börsiinfot iga viie minuti tagant, lisas ta.

Mark Kirk töötab Baltcomi turunduskonsultandina peadirektori ülesannetes alates 6. maist. Enne seda on ta Eestis töötanud Ameerika rahvusvahelise abiprogrammi US AID ja agentuuris AGE Media Baltikumi-direktorina.

Baltcomi senine peadirektor Mart Nielsen asus mais piirkonnadirektorina tööle Baltcomi osanikuks oleva USA firma Metromedia Telecommunications Inc. peakorteris Austrias Viinis. Baltcom on enam-vähem valmis, tuntud nime ja hea mainega turuliider, põhjendas Nielsen kuu aega tagasi oma lahkumist.

Baltcomi aktsiatest kuulub 85 protsenti Tootsi eraisikute ja Metromedia moodustatud Estcom Swedenile ja 15 protsenti Eestis Canonit esindavale ASile KTK Overall.

Baltcom on Eestisse püstitanud 11 tugijaama ja temaga konkureeriv AS Eesti Kaugotsing 21 tugijaama. Firmadel on kliente vastavalt 10 000 ja 4000.

Baltcomi käive oli eelmisel aastal 25 miljonit krooni, alates turuletulekust 1994. aasta jaanuaris on Baltcom peilersidesse investeerinud 55 miljonit krooni.

Hetkel kuum