22. detsember 1997 kell 22:00

New Yorgis leidub lõõgastust tele-show salvestusest baarideni

New Yorgis on tuhandeid võimalusi meelt lahutada, kuid selles ööpäevaringses sündmustekülluses peate siiski eelnevalt teadma oma soove.

Asjakohast teavet meelelahutusürituste kohta saate The New York Times'i pühapäevaväljaandest Arts and Leisure Guide, samuti bro?üürist Where New York.

- Teater

Teatripiletid on kallid, kuid two-fers st kaks piletit ühe hinnaga võib saada, kui nõustute seisma järjekorda Times Square'ile kolmapäeva õhtul. Päevaste etenduste piletid on odavamad ja neid on ka märksa lihtsam hankida kui headele ja kallimatele etendustele.

Ooperist lugu pidavale inimesele teadmiseks, et häid ja odavaid kohti saab Lincoln Centeri purskkaevu ees, Metropolitan Opera peaukselt või siis The New York City Opera ukselt. Piletiagendid müüvad vahetult enne etendust väga odavalt ära pileteid, mida pole välja ostetud. Agentidega on soovitav ka tingida, sest piletid muutuvad väärtusetuks niipea, kui eesriie avaneb.

Ooperisõprade hulgas on täiesti tüüpiline ja lubatud osta esmalt odavad seisukohad ehk SRO (Standing Room Only) ja niipea kui esimene vaatus on lõppenud, istuda vabadele kohtadele. SRO piletid võivad maksta alates ca 18 dollarist. Hea koht ooperiteatris maksab tavaliselt alates 100 dollarist.

Kel soovi, võib sattuda maailmakuulsate tele-show'de salvestusele (tasuta). Selleks tuleb kirjutada CBSi või NBCsse, mille aadressid saab turistiinfost.

- Baarid

Kui soovite veeta aega mõnes tänavanurgabaaris, astuge läbi Flanneryst (aadress 205 W. 14. tänaval 7. avenüü vastas), mis peaks sarnanema Tallinna Hella Hundi ja Georges Browni pubile.

Vahva koht on ka Doc Holiday's St Marks Place'is Village'i piirkonnas, samuti Prohibition Columbuse avenüül ülem-West Side'is.

Columbus Bar Columbuse avenüül Lincoln Centre'i kõrval on koht, kus võite kohata osatäitjaid ülipopulaarsest telekomöödia-show'st «Saturday Night Live».

Hetkel kuum