7. juuli 1998 kell 22:00

Äriprotsesside haldus on Dolphiniga lihtsam

Selleks, et firma ärijuhtimist lihtsamaks teha, on hakatud looma lihtsaid, tavalise arvutikasutaja tasemel tarkvaravahendeid, mis aitavad mööda minna suurtest kulutustest protsessihalduse süsteemi käivitamisel. Protsessid, mida ühes äris alati ette tuleb, saab defineerida ilma konsultandi abita tavakasutaja arvutis.

TeamWARE Dolphinil on protsesside loomiseks, töötajatele ülesannete suunamiseks infosüsteemi kaudu, vajaliku informatsiooni laialisaatmiseks ja ülesannete täitmise jälgimiseks lihtne kasutajaliides. Iga kasutaja saab omakorda olemasolevate baasil luua uusi, endale vajalikke protsesse ja neid jooksvalt täiendada.

Firmajuht defineerib üldisema protsessi ja delegeerib selle osade täitmise alluvatele, kes võivad oma töölõigu baasil koostada uue neile vajaliku protsessi skeemi.

Kasutaja näeb neid protsesse graafiliselt, saab vaadata tegevuse detaile ja tegevusest osavõtjaid ning iga tegevuse olekut: kas on näiteks tegemisel, tegemata või tehtud. Töötajal on tööprotsessi lihtne sisse sulada, sest ta näeb oma osa kogu protsessis.

Dolphini abil saab näiteks luua ja hallata tihti kasutatavaid protsesse, nagu komandeeringukulude ja aruannete aktsepteerimine, pakkumiste tegemine ja ostuarvete aktsepteerimine.

Hetkel kuum