25. august 1998 kell 22:00

Elektrooniline lüliti süütab valguse puudutuse peale

Elektrooniline valgusregulaator võimaldab muuta ruumi valgustuse tugevust kerge käepuudutuse või kaugjuhtimispuldiga. Valgustuse sisselülitamiseks tuleb regulaatori sensori tüüpi esipaneeli puudutada. Käe paigalhoidmisel valgustugevus sujuvalt suureneb või väheneb kuni soovitud tasemeni, mis võimaldab kokku hoida elektrienergia arvel. Lüliti sobib nii tavalise kui ka halogeenvalgustuse reguleerimiseks.

Lüliti põhimudeli S3D tööd kontrolliv mikroprotsessor kindlustab valgustuse juhtimise kontaktivaba skeemi. Eraldi süsteem kaitseb vooluvõrku lühise, ülepinge ja voolutarbija rikke korral. Valgusindikaator kindlustab mugavuse ka pimedal ajal. Lüliti lülitab valgustuse automaatselt välja 12 tunni möödudes ja häire korral momenselt.

Mudel S3P võimaldab juhtida valgustust ka kaugjuhtimispuldi abil, milleks võib kasutada teleri jmt aparatuuri pulti. Ruumi valgustuse pultjuhtimine ei mõjuta aparatuuri tööd, sest lüliti on varustatud valgus- ja heliindikaatorit omava blokiraatoriga. Puldiga juhitav regulaator annab oma tööst märku heli- ja valgussignaaliga.

Turvalüliti S3Z on võimeline imiteerima inimese kohalolekut, lülitades valgust hämaruse saabudes ebakorrapäraselt sisse ning välja.

Hetkel kuum