13. oktoober 1998 kell 22:00

Roto uudne katuseaken on senisest valgusküllasem

Roto uudse avamiskonstruktsiooniga katuseaken avaneb nõnda, et aknaraami sissepöörduv osa ei ulatu tuppa. Akna avamise horisontaaltelg on tõstetud akna ülemisele kolmandikule, mis suurendab akna avatud osa ning muudab akna avamise ja sulgemise mugavamaks ka madalale paigaldatud akna puhul.

Katuseakna avamismehhanismiks on uudne patenteerimiseks esitatud gaasikolviga vedrusüsteem, mis teeb akna avamise sujuvamaks ja hoiab ära akna juhusliku kinnikukkumise.

Avamismehhanism täidab akna sulgemisel riivistuse ülesannet ning moodustab koos käepidemega aknale kolm riivistuspunkti. Uudse disainiga akna käepide suleb akna ühest punktist ja võimaldab selle tuulutusasendis fikseerida.

Akent on mugav ja ohutu fikseerida välisklaasi pesemiseks, kuna seda on võimalik välisklaasiga toa poole pöörata.

Toote aknaraam on valmistatud senisest kitsamast profiilist, mistõttu endiste lengimõõtude puhul on klaasipind suurem ja tuba paremini valgustatud.

Tänu pisitäiustustele võib akent paigaldamiseks kiiresti ning ilma tööriistadeta ette valmistada, mis aitab säästa paigaldamisele kuluvat aega.

Roto uue katuseakna standardklaaspakett Alpine (24 mm paks) on tehtud karastatud klaasidest, mille vahel on argoon. Aknaid valmistatakse neljateistkümnes mõõdus.

PVC-katuseaknad on väljastpoolt kaetud tumepruuni hooldusvaba alumiiniumiga. Erisoovi kohaselt saab aknaid tellida tsink- või vaskplekiga kaetuna, mis tõstab ka akna hinda.

Hetkel kuum