5. november 1998 kell 22:00

Riias ööbi ja pea nõu ühes hotellis

Läti pealinnas on parim ja loomulikult ka kõige kallim öömaja hotell Radisson SAS Daugava. Neljatärnihotellid on veel Metropole, de Rome ja Konventa Seta.

Soodsama hinnaga ja hubane on Eurolink -- omapära on see, et hotell asub teise hotelli kolmandal korrusel. Eurolink kujutab endast hotelli Riga renoveeritud korrust.

Riga hotelli ennast on mõned Eesti ärimehed vältinud, sest hinna ja kvaliteedi suhe on pannud majutuskohas pettuma. Sama kehtib ka Latvija hotelli kohta, mis on suur ning luitunud ja baaris kohtab prostituute.

Heades hotellides on soovitatav broneerida koos hotellikohaga ka konverentsiruumid. Parimad tingimused selleks on hotellides Radisson SAS Daugava, de Rome ja Metropole.

Tellides ühest kohast nii majutuse, toitlustuse kui seminariteenuse, õnnestub neid tavalisest hinnakirjast odavamalt saada.

Hotellides saab kasutada ka vajalikku tehnikat, mõnes hotellis on see hinna sees, mõnes tuleb eraldi tellida.

Eesti ärimeeste ja -naiste populaarne kohtumispaik Riias on Admirali piljardiklubi aadressil Blaumanni 8. Grupp Eesti äritegelasi koguneb sinna iga kolmapäeva õhtul kell kaheksa. Klubi on kesklinnas Latvia hotelli läheduses.

Hea hotelli puhul polegi ärikohtumiseks vaja linna pealt restorani või klubi otsima minna. Nii Radissonis, Eurolinkis kui Rigas on oma restoranid, mis on piisavalt esinduslikud. Kui aga tahetakse tingimata välja einestama minna, võib valida vanalinnas asuva klassikalise Lielais Kamielise, eksklusiivse Symposiumi või Vincentsi. Lõuna tarvis tuleb varuda ca 400 kr.

Hetkel kuum