5. august 1999 kell 22:00

Eesti Panga vahendusel on leitud esialgne lahendus Eesti Sotsiaalpanga krahhi vältimiseks. Pool aastat tagasi Arengupanga aktsiate kontrollpaki omandanud Andres Sarri ja Meelis Milderi firmad on võtnud vastu pakkumise osta Sotsiaalpanga aktsiaid ja võtta üle panga juhtimine. Tõenäoliselt liidetakse Sotsiaalpank Arengupangaga.

Tartu Arenduskeskuses on valminud haiglate erastamise kontseptsioon, mille tellis sotsiaalministeerium. Kuna haiglate ostmisel tõenäoliselt suurt konkurentsi ei teki, tuleks mõnel pool haiglad maha müüa alla jääkväärtuse. Kõige tõenaolisemaks ostjaks on arstkond, kuna aga arstidel vaba ostusummat ei ole, tuleb arvestada ostmist järelmaksuga või EVPde eest.

EBRD direktorite nõukogu nõustus 351,5 miljoni Eesti krooni suuruse laenu andmisega munitsipaalettevõttele Tallinna Veevarustus ja Kanalisatsioon (TVK). Ettevõtte peadirektori Enno Pere sõnul on laen liiga väike. TVK seisukorra viimiseks Euroopa tasemele tuleks investeerida üle 1,4 miljardi krooni.

Imeravimit Herbalife hakati Eestis müüma aasta tagasi. Seda preparaati levitab paarsada müügiagenti, kelle tuhandetesse dollaritesse ulatuvad kuusissetulekud ei kajastu maksuameti aruannetes.

Hetkel kuum