2. november 1999 kell 22:00

http://www.hinnavaatlus.ee/

Sellelt leheküljelt saab leida erinevate arvutikomponentide müüjate poolt pakutavate osade hindu. Lahterdatud on nad komponentide tüüpide ja seejärel tootjate järgi. See on hea koht, kust saab teada, kui kallis on ühes või teises salongis täpselt samasugune arvutiosa. Külastajate arv ületas Hinnavaatlusel viimasel nädala 100 tuhande piiri.

http://www.ibs.ee/dict/

Kui pabersõnaraamatut pole käepärast või pole viitsimist teda pidevalt lapata ja elektroonilist sõnaraamatut ka pole arvutisse ostetud, aitab tõlkimisel Interneti-sõnaraamat. Andmebaasis on üle 17 tuhande sõna.

http://www.bsa.org/freeware/

Rahvusvaheline organisatsioon Business Software Alliance (BSA), mis viimasel ajal Eestis koos politseiga tarkvarapiraate on hakanud jahtima, pakub oma kodulehel programmi SoftScan, mis käib üle teie koduarvuti ja selgitab välja, mis tarkvaraga on tegemist ning mis litsentse vaja. BSA Eesti organisatsioonist öeldi, et tulemusi kuhugi välja ei saadeta, need jäävad vaid arvutiomanikule järelemõtlemiseks.

http://www.whatis.com/

Kui satute arvutiasjandusega kokku puutudes arusaamatule ingliskeelsele sõnale või lühendile, aitab Websteri-stiilis sõnastik Whatis, kus tähestiku järjekorras on ära toodud kõikvõimalike arvutiterminite seletusi. Sealt saab ka abi uue arvutijupi ostmisel, sest seletatakse, mis on hetkel turul ja mille jaoks tasub seda hankida.

http://www.oanda.com/

See firma Olssen & Associates Company poolt loodud valuutalehekülg pakub kõike, mis seotud rahavahetusega: 164 erineva valuuta konverteerimist Interbanki kursside järgi, reisile minemiseks saab koostada spetsiaalse ?korrutustabeli? lihtsamatest valuutatehetest ja selle väljatrüki rahakoti vahel kaasa võtta. Samuti võib tellida valuutakursi ennustuse, kuid siis tuleb end registreerida ja mõnel juhul teenuse eest ka raha maksta.

http://www.nstl.com/

NSTLi testija on hetkel üks tuntumaid ja usaldatavamaid aasta 2000 vea otsijaid. Arvutitootjadki armastavad oma toodete karpidele kleepida silte «NSTLi poolt testitud». Lisaks tasuta saadavale testprogrammile leiab NSTLi lehelt ka aasta 2000 kindlate arvutite nimekirja tootjate järgi. Teiste seas on ka Microlinki arvutid.

Hetkel kuum