18. november 1999 kell 22:00

Kasulikud autolingid

http://autopedia.com/html/MfgSites.html

Lehekülg, mis koondab endas lõviosa internetis saadaolevaid autofirmade ja -tööstuste veebilehti. Esmalt ilmub ekraanile automarkide nimekiri ja kui olete sobiva välja valinud, siis järgmisel leheküljel on toodud selle autofirma tooteid tutvustavad leheküljed erinevates riikides. Tegemist on autofirmade ametlike diileritega üle maailma, nende seas ka Eesti esindajad.

http://www.auto-news.de/

Sellelt saksakeel©selt leheküljelt võib leida uut ja huvitavat, mis automaailmas toimub. Avalehel on põhirõhk suunatud uute automudelite tutvustamisele, lehekülje servast leiavad huvitavaid viiteid nii mootorratta-, vormeli- kui muu autospordi huvilised. Lehekülge värskendatakse kord nädalas, kuid sellele vaatamata jäävad kättesaadavaks ka varasemate nädalate uudised.

http://www.car-stuff.com/carlinks/museums.htm

Kel tekib soov sukelduda interneti vahendusel maailma autotööstuse ajalukku, siis see lehekülg on igati sobiv koht surfamise alustamiseks. Siit leiab terve rea maailma automuuseumite aadresse ja kel soovi, võib seal saadavate andmete alusel ka ise kohale sõita. Valdav enamus muuseumitest asuvad paraku küll USA-s, kuid leidub muuseumeid ka Inglise ja Uus-Meremaalt.

http://www.autobild.de/

Tuntud Saksa autoajakirja Autobild kodulehekülg. Lehekülje käepärane ülesehitus võimaldab juba avalehelt valida erinevate rubriikide ja võimaluste vahel. Kättesaadaval on autotestid, uudised, õpetused kuidas talvel autoga toime tulla, lisaks saab näha Saksamaal müüdavate kasutatud autode hindasid. Loomulikult ei puudu viited spordihuvilistele, otsingumootor, lühiuudised jpm.

Hetkel kuum