Madli Zobel • 5. september 2000 kell 16:01

Homne eelinfo

Helsingis arutab Läänemeremaade energeetikakoostöö raames Elektrituru töögrupp vajalikke tingimusi Läänemeremaade elektriturgude integreerumiseks.

Tartus algab juhtimiskonverents 'Väärtuslik ettevõte,' mille märksõnadeks on väärtuslik ettevõte tulevikus ja väärtuste muutumine uues majanduskeskkonnas. Homne päev keskendub rahas mõõdetavatele väärtustele, kogemusi annavad edasi MNB Maizels Oy direktor Marianna Uotinen-Tarkoma, Hansapank Eesti peadirektor Raul Parusk, Trigon Capitali juhatuse esimees Joakim Helenius jt.

Eestisse tuleb Euroopa Liidu keskkonna ja transpordi eelstruktuurifondi ISPA delegatsioon, tutvumaks kolme veeprojekti ja ühe jäätmeprojektiga, milleks Eesti on ISPA-lt taotlenud sadu miljoneid kroone. Kolmapäeval tutvutakse 100 miljoni kroonise Viljandi reoveepuhasti projektiga.

Keskkonnaministeeriumis arutatakse Rootsi spetsialistidega Rohelise metsanduse plaani, mis taotleb, et tulumetsa kasutamine muutuks puidukesksest metsakeskseks ja esile tõuseksid ka metsa mitterahalised väärtused.

Algab aktsioon 'Eesti rand'. Keskkonnakaitseinspektorid ja ajakirjanikud sõidavad läbi Eesti ranna kontrollides keskkonnakaitse-nõuete täitmist rannaaladel.

Tallinna linnavalitsuse istung.

Tartus lõpeb konverents 'Riiklik innovatsioonipoliitika', mille eesmärgiks on käsitleda EL kandidaatriikide innovatsioonipoliitikat ja selle võimalike jätkusuundi.

Põllumajandusminister Ivari Padar sõidab ametlikule visiidile Ungarisse, kus ta külastab Ungari suurimat rahvuslikku põllumajandus- ja toidumessi, mis toimub 73. korda.

Hetkel kuum