Ülo Toomsalu • 10. november 2000 kell 6:14

Kaubamajad pakuvad juba jõulukaupu

Kuigi enamik Tallinna suurpoode alustab ulatuslikumaid jõulukampaaniaid novembri teisel poolel, tõi mitu kaubamaja jõulukaubad müügilettidele juba kuu alguses, kirjutab Postimees.

'Ostjaid on väga palju olnud, ilmselt on inimesed juba vastavas meeleolus,' ütles Postimehele Stockmanni turundusjuht Ene Andruskevitsus. Stockmann avas oma teisel korrusel asuva jõulupoe eelmisel neljapäeval.

Järgmiseks neljapäevaks saab kogu Stockmanni maja jõulurüüsse ning 16. novembrist tuleb müügile veelgi laiem valik jõulukaupu. 11. detsembrist algavad jõuluüritused, hoones liigub jõuluvana.

Ka Tallinna Kaubamaja turundusdirektor Edward Köster lausus, et pood pakub jõulude ajal lisaks laiale kaubavalikule rohkesti meelelahutust. 'Nukuteater teeb majas mõned etendused, hoones liiguvad jõuluvana ja päkapikud,' rääkis ta.

Suurem jõulukampaania algab Kaubamajas 20. novembril.

Järve Selveri tööstuskaupade osakonna juhataja Kadi Lainelo ütles, et juba praegu on müügil ehted, kunstkuused, küünlad jm jõulukaunistused.

Sikupilli Prisma tegevdirektor Liisi Jauho rääkis, et jõulukaupu on müüdud novembri algusest, esialgu peamiselt jõuluehteid ja -valgusteid.

Hetkel kuum