Virkus ootab Vilbalt veofirmadele seni puudunud lepinguid

05. aprill 2001, 16:00

Abilinnapea Ivar Virkuse sekkumine kolleegi Priit Vilba juhitud Tallinna ühistranspordi kiipkaardi-projekti peaks aitama trammi- ja bussikoondisel edasiseks tegevuseks vähemalt sõlmida seni puudunud lepingud.

Tallinna autobussikoondis (TAK) ning trammi- ja trollibussikoondis (TTK)lõpetasid Virkuselt saadud kirja põhjal kiipkaardiseadmete paigaldamise. Virkus lausus, et ta ei nimetaks juhtunut konfliktiks Vilbaga. 'Selliseid ametkondade vahelisi arusaamatusi ikka juhtub,' tõdes ta.

Samas tõdes Virkus, et kiipkaartide kasutuselevõtt on veninud pikka aega.
'TAK ja TTK, mille käekäigu eest mina pean hea seisma, on pidavalt surve all, et installeeriga ja tehke,' lisas ta. See töö aga on abilinnapea sõnul seotud kulutustega, milleks eelarves vahendid pole eraldatud.

Virkus ütles, et iga säärase asja ajamiseks kas siis ettevõtete või linnaametite vahel peaks olema sõlmitud leping, kus kirjas poolte õigused ja kohustused. Praegu aga toimub kõik ilma lepinguteta suuliste kokkulepete tasemel.

Virkuse sõnul rääkis ta täna ühistranspordi uue maksesüsteemi teemadel Vilbaga ning viimane oli huvitatud lepingute sõlmisest. Samuti ootavad TAK ja TTK linnalt veolepingu sõlmimisest, mis on samuti praeguseni tegemata.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing