Reval Hotel Lietuvat hakatakse renoveerima

08. mai 2001, 17:54

Vilniuses asuva Leedu suurima hotelli Lietuva omanikfirma Linstow International ja Baltikumi üks suuremaid hotellifirmasid Reval Hotelligrupp hakkavad hotelli Lietuva renoveerima Rootsi arhitektuuribüroo FFNS Arhitects Ltd kavandi järgi, teatab Reval Hotelligrupp.

'Parima arhitektuurse lahenduse leidmine on esimene samm hotell Lietuva renoveerimisel tänapäevaseks esmaklassihotelliks. Me loodame, et Lietuvast saab kõrgekvaliteediline ja Vilniuses populaarne hotell,' märkis Linstow Internationali projektijuht Tore Bjorke.

Renoveeritud Lietuva hotelli opereerima hakkava Reval Hotelligrupi juhatuse esimehe Tarmo Sumbergi sõnul oli arhitektuurivõistlus rahvusvaheline ja osalemiskutse said 6 arhitektuuribürood Baltikumist ja mujalt maailmast. Parima lahenduse esitanud firma FFNS Architects on varem näiteks Tallinnasse projekteerinud Vabaduse platsi ja Roosikrantsi tänava nurgal asuva kunagise Tallinna Panga peahoone.

Juba tänavu mais avatakse aga Läti Vabariigi pealinnas Riias renoveeritud Reval Hotel Latvija, mis lisandub seni Reval Hotels kaubamärgi alla kuuluvale neljale Tallinnas asuvale hotellile: Reval Hotel Olümpia, Reval Hotel Central, Reval ExpressHotel ning Park Hotell Casino.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing