Ministeeriumid toetavad Riikliku Kinnisvara ASi loomist

28. mai 2001, 08:02

Ministeeriumid toetavad rahandusministeeriumis valminud ideed luua riigi kinnisvara haldamiseks Riikliku Kinnisvara AS, kuid soovivad esmalt näha ettevõtte tegevust rahandusministeeriumi haldusalas, kirjutab Eesti Päevaleht.

Haridusministeeriumi suhtekorraldustalituse juhataja Marja Kuusk ütles, et põhimõtteliselt on rahandusministeeriumi poolt välja käidud plaani puhul tegu tänuväärt ideega, kuid selle algatajalt oodatakse täiendavaid majanduslikke põhjendusi ning kalkulatsioone.

?Oleks hea, kui rahandusministeerium alustab muutustega oma haldusalas, sest haridusministeerium ei pea õigeks riskida oma haldusalas asuvate hoonetega,? selgitas Kuusk.

Keskkonnaministeeriumi asekantsler Kalju Kukk ütles, et ministeeriumi poolt on riikliku kinnisvarafirma rajamise idee heaks kiidetud, kuid ministeerium soovib näha kinnisvarafirma tegevust esmalt idee algatajale kuuluva kinnisvara suhtes.

?Niimoodi saab rahandusministeerium end selles tegevuses praktiseerida,? sõnas Kukk. Asekantsleri sõnul on vajalik, et kõik ministeeriumid oma valitsemisalades tegevust korrastaksid.

Riikliku Kinnisvara ASi loomise äriplaani koostamist juhtinud rahandusministeeriumi nõunik Märt Vooglaid kinnitas, et praeguseks on laekunud kõigi ministeeriumite hinnangud äriplaani osas ning järgmisel nädalal toimub dokumendi kooskõlastamine ja kommenteerimine.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing