Uus teenus hoogustab mobiiliäri

ÄP 08. juuni 2001, 00:00

Hetkel saab mobiilikontole kantud raha kasutada parkimise eest tasumiseks mobiiltelefoni vahendusel. Uus võimalus annab mobiilparkimise võimaluse ka nendele inimestele, kes kasutavad tööandja mobiiltelefoni ning kellele tööandja pole andnud õigust kasutada teenust kujul, kus mobiilikontole laetud summad lisatakse järgmise kuu mobiiliarvele. Parkimise alustamise tasu 2.50 arvestatakse maha mobiilikontol olevast summast ning see kehtib ka nende klientide puhul, kes ka edaspidi tasuvad mobiilikontole laetud summade eest koos mobiiliarvega. Parkimise alustamise lühisõnumi saatmine on nüüdsest tasuta.

Teenust saavad kasutada EMT kliendid, kellel on pangakonto Hansapangas või Ühispangas koos internetipanga lepinguga. Teenuse kasutamiseks tuleb sõlmida kas hanza.netis või U-Netis leping, et telefonikõne alusel võib kanda kindla rahasumma pangakontolt mobiilikontole. Edaspidi piisab ülekande sooritamiseks telefonikõnest panga teenusnumbrile ? Hansapanga klient helistab lühinumbrile 1322, Ühispanga klient numbrile 1922. Vastavalt lepingule kantakse kõne alusel pangakontolt mobiilikontole kokkulepitud summa. Raha on võimalik kasutada kohe pärast teenusenumbrile helistamist. Ülekanne mobiilikontole maksab sama palju kui makse tegemine internetipangas ehk 3 krooni, noortele ja pensionäridele tasuta. Kuni 30. juunini on mobiilikonto laadimine kõigile hanza.neti klientidele tasuta.

Mobiilikonto lepingu saavad Hansapanga kliendid sõlmida hanza.neti mobiilikonto alamenüüs, Ühispanga kliendid pangakontorites ja U-Neti U-mobiili alamenüüs. Lepingus saab määrata summa, mille ulatuses telefonikõne sooritamisel raha mobiilikontole laetakse, mobiiltelefoni numbrid, millelt helistades ülekanne sooritatakse, ja pangakonto, millega mobiilikonto seotakse. Seadistusi saab hiljem vajadusel muuta. EMT koduleheküljelt on võimalik vaadata oma mobiilkaubanduse tehingute väljavõtet: laekumisi mobiilikontole, teenuste eest tasumist ja kontojääki.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:09
    Otsi:

    Ava täpsem otsing