Reisile võta arvutist vaid hädavajalikud osad

Kaido Einama 27. juuli 2001, 00:00

Sülearvuti on pisut üle 2 cm paks ja kuulub oma klassis õhemate hulka. TravelMate 350 mudeli eriline rõhk on ühendustel. Kui lisaseadmed on korpusest kõik välja visatud ja kaasa võetavad välistena, siis pistikutega pole kokku hoitud.

Standardmudelis on integreeritud V.90 modem, 10/100 Mb/s võrgukaart ja lisaks FireWire/iLink pistik kiirete lisaseadmete ühendamiseks.

TM353TEV mudelil on kaasas ka traadita võrguühendus. See võimalus on näiteks suurtes lennujaamades peatujale oluline lisaomadus, kuna USAs ja Põhja-Euroopas on juba võimalik paljudes hotellides ning lennujaamades kasutada tasuta avalikku traadita internetti.

Acer on mõõtmete vähendamiseks jätnud flopi- ja CD-seadme väliseks, ühendades nad kokku üheks EasyLink Combo karbiks. Võimalik on valida kahe Combo vahel ? FDD, DVD ja FDD, CD seadmed üheskoos.

TravelMate 350 suureks eeliseks on integreeritud nn Smart Card reader. Smart Card kaitseb kurjategijate eest. Lukustatud süsteemi pääseb sisse ainult Smart Cardi abil. Omapärane on ka TravelMate?i kergelt kaardus klaviatuur, mis teeb arvuti kasutamise palju mugavamaks ja efektiivsemaks. Valgusindikaator informeerib e-posti saabumisest.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing