Elektriabi internetist

01. august 2001, 00:00

Kuigi tavakasutaja puutub elektriga enamasti kokku siis, kui lülitab kodumasinaid elektrivõrku, vahetab läbipõlenud kaitsmeid ja elektripirne või tasub elektriarvet, pakub internetilehekülg www.elekter.ee nõu ja abi ka keerulisemate probleemide korral.

Lihtsa kujundusega leheküljelt võib leida nii teistelt veebilehekülgedelt kokku kogutud üldisemaid elektriga seotud uudiseid kui ka eraldi informatsiooni nii elektrikule kui ka tavatarbijale.

Elektrikutele mõeldud lehekülgedelt leiab teavet elektrienergia hindade, pädevuseksamite, elektritööde ja elektripaigaldiste teatiste kohta, samuti on olemas materjalid volitatud tõendamisasutuste ja lisakontrolliõigusega ettevõtjate, elektriohutusseaduse alusel registreeritud elektritööde ettevõtjate kohta.

Ära on toodud ka Eesti Energia kontaktandmed ning klienditeeninduste koordinaadid.

Tavatarbijale mõeldud lehekülgedelt leiab lisaks veel materjale elektriga seotud kurva statistika, koduse elektriohutuse, elektriohutusseaduse kohta ning Eesti Energia elektrimüügi kontaktandmed.

Õigusaktide all võib tutvuda Eesti kehtivate ning elektrit puudutavate seaduste, eeskirjade, standardite, normide ja eelnõudega.

Eraldi on välja toodud ka ülevaade elektri ja elektriohutusega seotud koolitusprogrammidest ning on antud Eesti riigiasutuste ja välismaiste organisatsioonide viited, kelle tegevus ühel või teisel viisil puudutab elektri temaatikat.

Soovi korral saab lehekülje www.elekter.ee kaudu tellida ka elektritöid. Selleks tuleb jätta leheküljele kuulutus vajalike nõudmiste ja soovitavate tööde kohta.

Müügi rubriigist saab osta elektriohutust ja elektriseadustikku puudutavaid trükiseid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 11:46

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing