Sülearvuti nagu ?veitsi armee nuga

Kaido Einama 10. august 2001, 00:00

Arvuti on varustatud ühe kiireima protsessoriga, mis töötab 900MHz taktsagedusel ja 30MB kõvakettaga, mis on sülearvutite puhul ka päris tippmahutavuse piiril. Kõik see on integreeritud ühte korpusesse, mis teeb sülearvuti päris raskeks ? üle kolme ja poole kilo! Mõõtmed on sülearvutil ka keskmisest pisut suuremad.

Traditsiooniliselt on HP arvutil korpuse eesosas öövalgustusega kell ning CD/DVD seadme juhtimise nupud, eraldi heliregulaatori nupud ja kõrvaklapipistik esiküljel.

Äripäeva katsetustes selgus, et keskmise CD suudab sülearvuti valmis kõrvetada 18?19 minutiga. Kuid universaalne seade, mis seda teeb, polegi HP enda toodetud ? plaati kirjutama hakates teatatakse seadme nimeks Toshiba CDRW-DVD Combo. Toshibal endal on loomulikult samuti selliseid sülearvuteid, mis nii kirjutavad kui ka loevad laserplaate.

Mälu saab sülearvutil laiendada 256 megabaidini, mis praegu on piisav, kuid graafikat ning multimeediat intensiivsemalt kasutavale spetsialistile võib mõne aasta pärast ehk isegi väheseks jääda. CD-mängijat saab kasutada ka siis, kui arvuti ise on välja lülitatud.

Ühenduspistikutest on esindatud pea kõik, mis kaasaskantaval arvutil vaja. Ehk oleks i-le täpi pannud multimeediaseadmetel kasutatav FireWire ülikiireks andmeedastuseks näiteks digikaameraga. Tootja soovitab ärikasutajal võtta operatsioonisüsteemiks Windows 2000 kui kõige stabiilsema.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:47
    Otsi:

    Ava täpsem otsing