Inno Tähismaa • 12. oktoober 2001 kell 10:17

Keskerakonnal täitub täna kümnes tegevusaasta

12.oktoobril 1991.a. asutatud erakond tähistab täna õhtul oma esimest juubelit suure rahvapeoga Sakala Kultuurikeskuses. Peole on kutsutud nii meie liikmed kui sõbrad. Pidu algab kell 18.30.

Peokavas on tervitused, erakonna esimehe aastapäevakõne, kontsert, kus oma Valgre-kavaga esineb ansambel Rumal Noorkuu. Meeles peetakse erakonna asutajaliikmeid, kellest on meie hulgas veel u 170 inimest. Õhtu jätkub tantsuga Rock-Hotelli saatel, ühise kringli söömise ning ilutulestikuga. Kavas on väiksed üllatused.

Keskerakonnal on tänaseks ligikaudu 5000 liiget, tugevad osakonnad kõigis maakondades üle Eesti, suurim ja stabiilseim toetus erinevates populaarsusküsitlustes. Erakonnaliikmetel on võimalus kaasa lüüa erinevate kogude töös. Aktiivsemad neist on noortekogu, õpetajate kogu, pensionäride kogu ja naiskogu Kena.

Aastatega kasvav toetus valimistel kinnitab, et Keskerakond oma programmiga on selge alternatiiv Eesti poliitikamaastikul. Ühtlasi on Keskerakond vanim tegutsev erakond Eestis, kes julgeb kanda poliitilist vastutust ilma, et iga paari aasta tagant nime või nagu oleks muuta vaja.

'10 aastat erakonna ülesehitusaega ei ole mitte ainult meie ajalugu, vaid sel on oluline roll kogu Eesti poliitilise kultuuri ja ühiskonna arengu seisukohalt,' tõdeb Keskerakonna esimees Edgar Savisaar. 'Mina usun kõigele vaatama Eestisse ja nii teevad seda ka meie sõbrad ja toetajad.'

Hetkel kuum