Viktoria Korpan • 5. detsember 2001 kell 13:20

Liinat: Telehansa.neti sihtrühmaks 26 000 ärikliendist Hanza.neti kasutajat

Eesti peadirektor Andres Liinat ütles täna uut Hansapanga internetipanka esitledes, et see sobib eeskätt väike- ja keskmise suurusega ettevõttele ja peamiseks sihtrühmaks on need 26 000 äriklienti, kes kasutavad praegu .

<pilt#AndresLiinat.jpg#Hansapank peadirektor Andres Liinat#149#309#0> ?Meie eesmärk on pakkuda komplekslahendusi ja säästa kliendi aega,? rääkis Liinat. ?Märkasime, et ei suutnud pakkuda spetsiifilist lahedust ettevõtte rahaga tegelevatele inimestele.?

Telehansa.netis saab pangatoiminguid teha online-süsteemis ja erinevalt Telehansast, mis on ühte konkreetsesse arvutisse installeeritud, saab Telehansa-netile ligi mis tahes internetti ühendatud arvutist.

Hansapanga e-panganduse juht Olari Ilison lisas, et kliendi aja säästvateks teguriteks on liigse graafika puudumine, Telehansa.neti ühildatavus raamatupidamisprogrammidega, maksete töötlemine päeva jooksul.

Telehansa.netis on võimalik teha tulevikumakseid, faktooringuaruandeid jm.

Andres Liinat ütles, et Telehansa.neti kasutamiseks võib valida kahe paketi vahelt.

Esimene pakett on kuutasuta, nii pangasisene kui ka siseriiklik ülekanne maksab kolm krooni ehk sama hinnaga, mis hanza.netiski.

Teise paketi kuumakse on 300 krooni, pangasisese ülekande hind 1 kroon ja siseriikliku ülekande hind 3 krooni.

?Teist paketti soovitame ettevõtetele, kes teevad üle 250 ülekande kuus,? sõnas Liinat.

Telehansa.net on kolmekeelne: eesti, vene ja inglise.

Hanza.netil on praegu 305 000 kasutajat.

Hetkel kuum