Rootsi telekommunikatsiooniseadmete tootja Ericsson teatas täna, et on sõlminud Briti Vodafone`ga lepingu multimeedia sõnumite edastamiseks vajaliku tarkvara pakkumiseks, vahendab Dow Jones.
Vodafone hakkab pakkuma multimeedia sõnumite teenust (Multimedia Messaging Service) Saksamaal, Kreekas, Iirimaal, Itaalias, Hollandis, Portugalis, Hispaanias, Rootsis ja Suurbritannias.
MMS võimaldab mobiiltelefonide kasutajatel saata sõnumeid koos värviliste piltide, heli- ja videoklippidega.
?Värvilised pildid ja helid teevad mobiilse interneti isikupärasemaks, võimsamaks ja lõbusamaks ja seda pakub MMS,? ütles Ericssoni president ja juhatuse esimees Kurt Hellström pressiteates.
Ericssoni aktsia hind Stockholmi börsil on kella 11.30ks langenud 0,97% 51,00 Rootsi kroonini.
Vodafone`i aktsia on Londonis langenud 1,06% 163,00 Suurbritannia pennini.
Seotud lood
Nõudlus kulla järele tõusis mullu uue rekordini, millele aitasid kaasa nii keskpankade kullaostud kui ka investeerimisnõudluse kasv, selgub Maailma Kullanõukogu värskest raportist.