Ülo Toomsalu • 30. mai 2002 kell 6:16

PM: Toompea luksustualett remondis linna teadmata

Kuigi Toompea luksvetsu uksel seisis eile silt 'remondis', ei osanud Tallinna ametnikud öelda, mida ja kui kaua kallis tualettruumis remonditakse.

Tualettmaja võimaliku rikke ja selle remondi pikkuse kohta ei õnnestunud Postimehel eile teada saada ei Tallinna kommunaalametiga tualettruumi hooldamiseks lepingu sõlminud AS Vare tütarfirmast OÜ Coltelli, Tallinna linnakantseleist ega ka kommunaalametist.

Kommunaalameti sekretär soovitas tualettmaja puudutava küsimuse saata ameti juhi Ain Valdmanni e-mailile või pöörduda Tallinna linnakantselei meediaosakonna poole.

Valdmann kirjalikule päringule eile ei vastanud ning meediaosakonnast vastati Postimehele, et kommunaalametist ei osatud öelda, miks tualettruumi remonditakse ja kui kaua see kestab.

ASi Vare sekretär ütles, et teemast räägib firma juhataja Heikki Anipai, kes aga ei leidnud aega Postimehe küsimustele vastata.

Tallinna kommunaalamet ostis ligi miljonikroonise tualettmaja eelmisel aastal ning koos selle paigaldamisega Toompeale Nevski katedraali naabrusse läks tasulise tuleti projekt linnale maksma 2,3 miljonit krooni.

Hetkel kuum