Viktoria Korpan • 23. august 2002 kell 12:18

Vabaduse puiestee ehitus kulgeb plaanipäraselt

Septembri alguseks on üks teepool renoveeritavast Vabaduse puiesteest täies ulatuses valmis, teatas Raepress.

Tööd on kulgenud plaanipäraselt ning kogu tee saab tähtajaks - 1. oktoobriks valmis, kinnitas Säästva Arengu ja Planeerimise Amet.

'Praeguseks on ehitajad jõudnud töödega niikaugele, et esimesel ja viimasel lõigul on liiklus uuele teepoolele ümber tõstetud,' ütles teede ja infrastruktuuri osakonna juhataja Jüri Helila.

'Kooliaasta alguseks on liiklus kogu ulatuses uuele teepoolele tõstetud ning alustatakse teise poole ehitusega,' ütles Helila. Tema sõnul tagavad ehitajad trassile jäävale kahele koolile - muusikakeskkoolile ja Pääsküla Gümnaasiumile - ohutu juurdepääsu.

Abilinnapea Toivo Ninnase sõnul on AS Tallinna Vesi küll kinnitanud, et lõpetab Vabaduse puiesteelt sademetevee minema juhtiva torustiku ehituse tee-ehituse lõpu tähtajaks, kuid tööde suur maht sunnib selles kahtlema.

'Nad peavad tööde alustamisega kiirustama. Muidu võib juhtuda, et satume sügisel eelmise aastaga sarnasesse seisu,' nentis Ninnas. Eelmisel sügisel põhjustas veefirma tegematajätmine äsja valmis saanud Vabaduse puiestee alguslõigul suuri üleujutusi.

Hetkel kuum