Ülo Toomsalu • 13. november 2002 kell 6:36

EPL: Enamikul autodest on suverehvid vahetatud

Suverehvide vahetamine talverehvide vastu rauges selle nädala algusega ning teenindusjaamad keskenduvad jälle autode remontimisele.

?Eile oli praktiliselt viimane päev, kui kliendid tulid suure hooga ja tahtsid kumme vahetada. Täna tulevad juba need kliendid, kellel ei ole raha või on viivitamiseks mingi muu põhjus,? ütles Autohoolduse ja Puhastuse OÜ töödejuhataja Alexei Venglovski.

Eelmine nädal oli Venglovski sõnul rehvivahetajatele kõige pingelisem, sest ainuüksi neil tuli nädalaga 250 autol vahetada suvekummid talvekummide vastu. Nelja rehvi vahetus maksab 250 krooni. Mehed, kes tahtsid lisaraha teenida, pakkusid end välja isegi pühapäevasteks valvetöölisteks, kirjutas Eesti Päevaleht.

Rehvivahetuse põhihooajal oli järjekord 2?3 päeva pikk. ?Aja sai klient telefoni teel kinni panna pooletunnise täpsusega, sest umbes nii kaua võttis nelja kummi vahetamine aega,? rääkis töödejuhataja.

?Paksu lume tõttu jäime nädala jooksul kahest kliendist ilma, kes olid aja kummide vahetamiseks kinni pannud. Nad helistasid ja vabandasid, et ei saa selle kuu jooksul tulla ? olid just libeduse ja lume tõttu avarii teinud,? ütles Venglovski.

Hetkel kuum