Ülevaade tänastest ajalehtedest

17. veebruar 2004, 08:57

Eesti Päevaleht:

Kristiina Ojulandi kandidatuuri Euroopa Nõukogu peasekretäri kohale toetab Euroopa Liberaaldemokraatlik Reformipartei, kes peab oluliseks nii tema senist poliitilist tegevust kui ka asjaolu, et Ojuland on kandideerijaist ainuke naine.

Kuigi mobiiltelefoni kasutaja asukohta saavad määrata kuus jälitustegevuse õigusega asutust, häirekeskus ja ka eraisikud, on see siiski range kontrolli all.

Kahe viimase aastaga on täiskasvanute koolitamine Narva kutseõppekeskuses kasvanud üle seitsme korra. 2001. aasta sügisel alustati Narvas täiskasvanute koolitamist ja esimesed õpilased olid Bulgaaria elektroonikud. Kui 2001. aastal käis koolitusel 460 täiskasvanut, siis eelmisel aastal juba ligi 3300.

Mobiilioperaatorid, spordiklubid jt valdkondade firmad teevad klientidest müügitöölised. Klientidel palutakse firmade teenuseid soovitada oma sõpradele ja tuttavatele ? kui sõber on pehmeks räägitud, ootab ?müügimeest? preemia.

Postimees:

Geenivaramu rahastamiseks loodud aktsiaseltsi EGeen International juhatuse liikmed Jaanus Pikani ja Andres Metspalu astusid vastuolude tõttu firma tegevdirektoriga oma ametikohtadelt tagasi.

Ligi 2,5 protsenti Eesti lammastest kuulub ärimees Rein Kilgile. Kolm aastat tagasi lambaid kokku ostma hakanud Kilk on praeguseks loonud Palamuse valda Kudinale Eesti suurima, 800-pealise lambakarja.

Peaminister Juhan Parts ja veel viis valitsusjuhti astusid eile üllitatud ühiskirjas jõuliselt vastu suurriikidele, nõudes Saksamaa, Prantsusmaa ja Briti tippkohtumise eelõhtul kõigilt ELi riikidelt eelarvenõuetest kinnipidamist.

Märtsis Tallinna ühissõidukites kasutusele tulevatele ID-piletitele lisandub kioskist ostes kuuekroonine teenustasu, mida linnajuhid ja projekti vedav sertifitseerimiskeskus põhjendavad müügikulutuste hüvitamisega.

Pärnu Postimees:

Pärnu linnaametnike palgatõusust võitis kõige rohkem poliitiline eliit, enamik igapäevast leiba teenivaid kõrgharidusega spetsialiste peab toime tulema 8000-9000kroonise kuupalgaga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing