DHL Baltikumi äritulud suurenesid 20 protsenti

02. märts 2004, 11:26

Danzasega ühinemise järel saavutas DHL Baltikumi regioonis ettevõtte ajaloo parimad majandustulemused, teatas ettevõte.

Äritulud suurenesid eelmisel aastal ligi 20% võrra, ületades 37 miljonit eurot. Prognoositust suuremaks osutus ka kulumieelne tegevuskasum (EBITA).

DHL maatransporditeenused (DHL Freight) moodustasid 2003. aasta müügituludest enam kui 50 protsenti, DHL kullerteenused (DHL Express) üle 25 protsendi. Ülejäänud müügitulud kujunesid DHL Danzas Air Ocean ja DHL Solutions teenustest.

?DHL Baltikumi 2003. aasta head tulemused on saavutatud tänu ekspressteenuste ja logistika valdkonna edukale intergreerimisele, mis võimaldab meil pakkuda tarbijale laiemat toote- ja teenustevalikut. Täna on DHL brändi all pakutav teenuste valik palju laiem kui aasta tagasi,? ütles DHL Baltikumi müügi- ja marketingijuht Evert Kreek.

DHL on maailma juhtiv kullerteenuste ja logistikaettevõte, mis pakub klientidele uudseid ja paindlikke lahendusi ühest allikast.
DHLi rahvusvaheline võrgustik ühendab üle 220 riigi ja territooriumi ning enam kui 170 000 töötajat üle kogu maailma. Belgias Brüsselis paiknev DHL kuulub 100-protsendiliselt Deutsche Post World Net"ile.

Eelmisel aastal ühendasid transpordifirmad DHL ja Danzas klientidele laiema teenustevaliku pakkumiseks oma tegevuse, koondudes ühise kaubamärgi DHL alla.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing