Järgmisest esmaspäevast saab lennata Soome sisemaale

Liis Kängsepp 09. märts 2004, 08:40

Soome lennufirma Söder Airlines hakkab järgmisest esmaspäevast neljal päeval nädalas, kaks korda päevas lendama liinil Tallinn-Tampere-Oulu.

Lennud hakkavad toimima esmaspäeviti, teisipäeviti, kolmapäeviti ja reedeti. Uus lennuliin loob õhusilla Eestist üle Helsingi Soome sisemaale, teatab Söder Airlines oma pressiteates. Eesti suusasõpradele on uus lennuliin teretulnud uudis, nüüdsest kulub Tallinnast Kittilä suusakeskustesse jõudmiseks ainult kaksi ja pool tundi koos vahemaandumisega Tamperes. Eesti reisibüroodes läbiviidud küsitlustele tuginedes on huvi Söder Airlinesi uute lennuliinide vastu suur.

Söder Airlines on 2002. aasta septembris asutatud Soome lennukompanii Tamperes. Hetkel lennatakse ühe 50-kohalise Saab 2000 lennukiga. Lähiaegadel on kavas hankida veel teine lennuk, millega alustatakse otselende Tamperest Riiga ja Vilniusse.

Seoses uue lennuliini avamisega on kavas edendada Eesti ja Soome vahelisi ärikontakte ?Estonia Finland Business Link? projekti raames. Eestis on projekti koostööpartneriteks Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Tallinna linn ning Soomes Tampere Kaubanduskoda, Soome Läänemereinstituut ja Exportum Oy.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing