Ülevaade tänastest ajalehtedest

30. märts 2004, 09:12

Eesti Päevaleht:

Riigi vilja omastamist uuriva kaitsepolitsei esialgse tööversiooni kohaselt näitas Rakvere Viljasalv fiktiivsete tehingutega, justkui oleks ettevõte ostnud Lätist sisse suuri viljakoguseid, mis hiljem Eestis turustati.

Kuigi investorite sõnul on neil pangaarvel nii Geenivaramule võlgu jäädud ligi kümme miljonit krooni kui ka vajalik summa tänavuseks aastaks, ei maksa nad võlga ära enne läbirääkimiste lõppu.

Maksumaksjad on nõutud, miks maksu- ja tolliamet viivitab nende enam makstud tulumaksu tagastamisega isegi pärast seda, kui on esitatud nõutavad lisadokumendid oma kulutuste kohta. Amet hakkab lisadokumente läbi vaatama aprillis ning soovitab inimestel vähem tõmmelda.

Eesti Kulla- ja Kellaliit teatas eile, et ärimees Leonid Tsingisserile kuuluvad firmad Wrist.net OÜ ja HansaGold OÜ on eiranud ärieetika põhimõtteid ning eksitavad tarbijaid. Ärimehe hinnangul on liidu avalduse taga ärihuvid.

Postimees:

Tallinna tänavad lagunevad kiirenevas tempos, vajades igal aastal riigi kaukast täiendavalt 300?400 miljonit krooni remondiraha, mida linn tahaks saada mootorikütuse aktsiisimaksust.

Vastupidiselt eluasemelaenude buumi jätkumisele on liisinguturu kasvutempo viimasel kahel aastal kukkunud 40 protsendilt 27-le.

USA president George W. Bush kinnitas seitsme uue NATO liikmesriigi peaministritele, et järjekordse laienemisvooru järel suudab allianss veelgi tõhusamalt uue sajandi ohtudele vastu seista.

Tartu linnavalitsus plaanib järgmise paari aasta jooksul üle minna arvutite rentimisele, sest arvutused näitavad, et nii õnnestub raha kokku hoida.

SL Õhtuleht:

«Kavatsen Ateena olümpiamängude ajaks rentida jahi,» kinnitab suurärimees Urmas Sõõrumaa, et tahab Kreekas hotelli asemel jahil ööbida. Kolmeks nädalaks Ateenas jahi rentimine võib maksta peaaegu miljon krooni.

Pärnu Postimees:

Spordiseltsi Kalev aseesimees Rein-Vello Ojavere tutvustas Pärnu linnavalitsusele investor Jaan Manitskit, kellega koos tahab spordiselts ehitada Kalevi staadioni juurde hotelli.

Pärnu linnavalitsus saadab volikogule arutamiseks eelnõu, mille vastuvõtmisel tohib tarbida kesklinna rannas lahjat alkoholi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing