Ülevaade tänastest ajalehtedest

06. aprill 2004, 08:35

Eesti Päevaleht:

Uus kirjadele vastamise seadus paneb 1. juunist asutuste juhtide ja linnapeade õlule kohustuse kuulata igas kuus kolm tundi inimeste muresid ning teisalt üritab piirata elukutseliste kaebajate indu.

Kui sotsiaalminister Marko Pomerants tahab Res Publica toel uue töölepinguseaduse hiljemalt mais vastu võtta, siis Reformierakond peab nii olulise seadusega kiirustamist lubamatuks.

Nädalavahetusel jõudsid SA Geenivaramu ja ettevõtmise investor EGeen edasipidise rahastamise osas kokkuleppele, üheks investorite jätkamise eeltingimuseks oli ka geenivaramu senise juhi Krista Kruuvi väljavahetamine.

Kevadine aknaostubuum on venitanud tellimuste täitmise järjekorra kuni viie nädala pikkuseks, mis tähendab, et täna tellitud aken pannakse ette alles mai keskel.

Postimees:

Ehkki enamik Euroopa Liidu praegustest liikmetest piiravad liituvatele riikidele tööjõu vaba liikumist, pääseksid eestlased seaduseaugu tõttu lihtsamatesse ametitesse renditööjõuna juba 1. maist.

Mis tahes teisest Euroopa Liidu riigist turismireisilt naasnud eestlase pagasis võib juba mõne nädala pärast olla kastide viisi õlut ja veini, mida ta ei pea piiril deklareerima.

Üle 60 aasta ilmunud venekeelse päevalehe Estonija omanikud ütlesid lahti väljaande senisest nimest ja tõsisele ajalehele omasest kujundusest.

Eesti Geenivaramu nõukogu tegi pühapäeval varamu senisele juhile Krista Kruuvile ettepaneku tööst loobuda ja rahuldas otsekohe tema kohapeal valmis kirjutatud lahkumisavalduse.

SL Õhtuleht:

Ligi 60 Rakvere viljasalve töötajat on küll paberite järgi tööl, kuid istuvad tööta - ettevõtte äritegevus on peatatud. «Juhid on kinni viidud, pole inimest, kes meile vastust annaks või palka maksaks. Juristid ütlevad, et kui tuleb pankrot, siis saate raha,» kurdab viljasalve töötaja SL Õhtulehele.

Kuna riigi julgeolekuvarude hulka kuuluvad tuhanded gaasimaskid ning muud isikukaitsevahendid on peagi aegunud, kantakse nad maha, uusi asemele aga ei osteta.

Sakala:

Viljandi linna juhid loobusid nõudest, mille järgi pidanuks kõigis taksodes alates järgmise aasta algusest olema eesistujate turvapadjad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing