Euroopa liidrid kogunevad majandustippkohtumisele

26. aprill 2004, 13:42

Üle 20 riigipea ja valitsusjuhi kohtuvad sel nädalal majandustippkohtumisel Varssavis, et arutada Euroopa Liidu laienemisega seonduvat.

Euroopa 2004. aasta majandustippkohtumine on teemal ?Euroopa Liidu laienemine ning edasine? ja selle patroon on Poola president Aleksander Kwasniewski.

Tippkohtumisel osaleb 630 inimest 45 riigist. Enamik osalejatest on Euroopast, nende hulka kuuluvad kõikide Euroopa Liidu liikmesriikide ja ühinevate riikide esindajaid, samuti on tippkohtumisel esindatud Ida-Aasia, Lähis-Ida, Põhja-Ameerika ja Aafrika. Umbes kolmandik osalejatest on Poolast. Enamik osalejatest on ärisektorist, kuid nende hulgas on ka akadeemiliste ringkondade, meedia ja valitsusväliste organisatsioonide esindajaid.

Kohtumisel tuuakse esile probleemid, millega Euroopa Liit praegu silmitsi seisab - nii majandus-, sotsiaal- kui ka põhiseadusega seotud küsimused.

Maailma Majandusfoorum on äri-, poliitika-, intellektuaal- ja muude valdkondade liidreid koondav mõjuvõimas ülemaailmne ühendus, mis on pühendunud maailma olukorra parandamisele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing