AS Vipexi kvaliteedijuhtimissüsteem tunnistati ISO sertifikaadi vääriliseks

11. mai 2004, 10:37

AS Vipex sai ISO sertfikaadi.

30. aprillil tunnistati AS Vipexi kvaliteedijuhtimise süsteem rahvusvahelise sertifitseerimisfirma BVQI poolt vastavaks standardile ISO 9001:2000, teatas Vipex pressiteates. Ettevõtte sertifitseeritud kvaliteedisüsteemi käsitlusalaks on ehitus- ja sisustusmaterjalide esindus, jaotus ja müük.

Vipex vastas sertifitseerimisnormidele esimesel auditeerimisel ning BVQI audiitorite sõnul lisab see kinnitust faktile, et firma töökorraldus vastab rahvusvahelisele kvaliteedistandardile.

Kvaliteedi sertifikaadi väljaandja BVQI kinnitusel on Vipex üks esimesi selle sektori ettevõte Eestis mis nimetatud sertifikaadi omandas.

Vipexi kvaliteedijuhi Siim Vahteri sõnul on sertifikaat tunnustuseks selle kohta, et Vipex tagab kõrge kvaliteediga teeninduse. ?Sertifikaadi saamine on siiski vaid üks oluline etapp meie igapäevases töös, sest kvaliteedijuhtimissüsteemi juurutamisega võtsime endale kohustuse seda süsteemi pidevalt ka käigus hoida ja täiustada, see omakorda annab ettevõttele selge konkurentsieelise avanenud Euroopa turu tingimustes?.

Vipex annab tööd 48-le töötajale ning firma realiseerimise netokäive 2003. aastal oli 147 mln krooni. Juhatuse esimehe Ivo Kollo sõnul on selle aasta eesmärgiks kasvatada ettevõtte rentaablust läbi efektiivsuse ning marginaalsuse suurendamise.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing