Enter arvutipood laieneb Pärnusse

13. mai 2004, 09:18

MicroLinki arvutite tootja ML Arvutid esinduspoodide kett laieneb juunikuus Pärnusse, teatas ettevõte.

'Esinduspoe avamise eesmärk on astuda samm lähemale Pärnu lõppkasutajatele, pakkudes mugavat võimalust tutvuda MicroLinki arvutite täieliku tootevalikuga ja selle tellimiseks. Peame Pärnut väga suure kasvupotentsiaaliga turuks,' ütles ML Arvutid nõukogu esimees Aivar Paalberg.

Enter arvutipoed keskenduvad eelkõige väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ning kodukasutajate vajaduste rahuldamisele.

Lisaks müügisalongile avatakse Pärnus oma teeninduskeskus, mis hakkab lisaks müügijärgsele klienditeenindusele teostama ka MicroLinki arvutite on-site ja garantiiremonti.

Tallinnas on Enteril kaks arvutipoodi ning Tartus üks. ML Arvutid ei plaani hetkel teiste Enter arvutipoodide avamist kuid samas ei välista seda käesoleva aasta jooksul teistes Eesti linnades.

ML Arvutid, endise nimega MicroLink Arvutid on Eesti juhtiv arvutitootja, mis tegeleb MicroLinki nime kandvate arvutite tootmisega. Eelmise aasta suvel müüs MicroLink arvutitootmisega tegeleva üksuse MicroLink Arvutid seoses keskendumisega IT teenuste valdkonnale.

Alates 1992. aastast on MicroLinki ettevõtted Eestis müünud üle 130 000 arvuti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing