Linn saab Lilleküla staadionile VIP-looži

02. juuni 2004, 12:36

Linnavalitsus kiitis tänasel istungil heaks Tallinna linna ja AS FCF Lilleküla Jalgpallistaadion vahel sõlmitavad lepingud, saades kasutada VIP-looži.

Lepinguga saab linn õiguse 10 aasta jooksul kasutada jalgpallistaadionil 12-kohalist VIP-looži ning veel käesoleva aasta 30. juuniks valmib jalgpallistaadioni krundile universaalstaadion, teatas linnavalitsus.

Üürilepinguga täpsustati, kuidas linn kasutab 12 VIP-looži ja parklakohta, mille eest linn maksis 2001. aastal 1,77 miljonit krooni. Leping näeb ette, et pärast Jalgpallistaadioni valmimist annab AS FCF Lilleküla Jalgpallistaadion tasuta linna omandisse 12-VIP-loožile vastava mõttelise osa hoonestusõigusest.

Linna poolt üüritav VIP-loož mahutab kuni 24 pealtvaatajat ning loožipileti eest tasutakse kõrgeim tavahind. 12-kohalise VIP-looži ja parklakoha kasutamiseks sõlmisid Tallinna linn ja MTÜ Jalgpalliklubi FCF lepingu juba 2001. aastal, mis kohustas pooli sõlmima hiljem täpsustava lepingu.

Universaalstaadioni ehitamise ja kasutamise lepingu kohaselt ehitab MTÜ Jalgpalliklubi FCF 30. juuniks Lilleküla jalgpallistaadioni krundile väikesemõõtmelise jalg- ja korvpalliplatsi, mis on mõeldud avalikuks kasutamiseks Tallinna linna elanikele, külalistele ja teistele soovijatele.

Ühtlasi annab MTÜ Jalgpalliklubi FCF staadioni 50 aastaks tasuta linnale kasutamiseks. Linn kannab selle aja jooksul kõik staadioni hooldus- ja remondikulud. Lepinguga võetud hooldamis- ja remondikohustust hakkab linna nimel täitma spordi- ja noorsooamet.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing