Ülevaade tänastest ajalehtedest

10. juuni 2004, 09:14

Eesti Päevaleht:

Eesti Pank kinnitas, et Eestil on võimalus minna eurole üle 2006. aasta teisel või 2007. aasta esimesel poolel vastavalt keskpanga ja valitsuse seatud ajagraafikule.

Maksuameti revisjon selgitas, et Tallinna Autoregistrikeskuses riigilõivu kogunud OÜs Liivi Teenindus riisuti kahe aastaga 14,5 miljonit krooni, kuid firma pankrotihaldur nõuab veel rohkem kui kahe miljoni krooni riisumise uurimist.

Kodumaisest rapsist toiduõli ja söödaproteiini tootja Werol on valmis investeerima koos partneritega kuni 200 miljonit krooni biodiislitehase ehitamisse, mis toodaks aastas 50 000 tonni kütust.

Eestis ambitsioonikaid laienemisplaane pidav Leedu kauplusekett T-Market soovib pakkuda siinsel turul konkurentidega võrreldes madalamaid hindu.

Postimees:

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esinumber, endine välisminister Toomas Hendrik Ilves toob oma parteile europarlamendi valimistel ülisuure tõenäosusega võidu, sest tema poolt kavatseb hääletada neljandik kõigist valima minejatest.

Soome Blue1 saamine maailma suurima lennundusühenduse Star Alliance?i regionaalseks liikmeks avab ühenduse ukse ka Estonian Airile, kes suudaks seeläbi pakkuda senisest suuremaid lendamisvõimalusi.

Investeerimisfond Amber Trust omandas Eesti suuruselt neljandas kindlustusseltsis Salva Kindlustus 45 protsendi suuruse osaluse, lootusega suurendada ettevõtte turuosa.

Tartu vana bussijaama asemele äri- ja kaubanduskeskust kavandava ASi Estiko omanik Neinar Seli väitis, et uue aasta algul peaks sel kohal kõrguma kuuekorruseline keskus, kuid kõigil korrustel ei pruugi siseviimistlus tehtud olla.

Pärnu Postimees:

Via Baltica Pärnu-Tallinna maanteelõigu remont Pärnu maakonna piires teeb sõitmise vaevaliseks ning nõuab senisest märksa rohkem aega. Sakala:

Sakala:

Juba rohkem kui pool aastat on Eesti Jäähoki Liidu juhtide ja kohalike ärimeeste mõttes rajada Viljandisse jäästaadion.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing