Ülevaade tänastest ajalehtedest

05. juuli 2004, 09:10

Eesti Päevaleht:

Londoni sõitnut tabas ebameeldiv üllatus, kui ta avastas, et on ostnud aegunud rahatähti.

Maksuametnikud korraldasid laupäeval öösel ümbrikupalga maksmise tuvastamiseks suurreidi Tallinnas ja Võrus ühte ketti kuuluvatesse pubidesse, mille ametlikud kuukäibed on väidetavalt väiksemad kui töötajate palgad kokku.

Mais tootmise lõpetanud ASi Saaremaa Õlletehas omanikud töötavad ettevõtte tarvis välja uut äriplaani ning kavatsevad õlletehase saneerida.

Lehereklaamides ja Tallinna Kaubamaja koduleheküljel võis väikse tärni alt ülipisikeses kirjas leida täpsustuse, et soodustus ei kehti toidu- ja digimaailmas ning ilumaailma kõigis osakondades. Kaubamaja enda vitriinaknal seda täpsustust aga polnud.

Postimees:

Viimsis asuva Altmetsa elamurajooni majade omanikud peavad läbi ajama lagunenud teede, puuduva tänavavalgustuse ja üleajava solgikaevuga, sest Hansapanga tütarfirmad pole oma kohustusi täitnud.

Endise maksuameti peadirektori Aivar Sõerdi hinnangul on riigieelarve täitmine ohus, sest esimese poolaasta jooksul on riigi kaukasse laekunud kõigest 43 protsenti prognoositud tuludest.

Sotsiaalministeerium kardab, et munitsipaal- ja eraomandis olev kiirabi võib monopoliks muutuda ja hakata tulevikus riigilt raha välja pressima, mistõttu peab ministeerium vajalikuks riikliku kiirabi loomist.

Tartu maakohus otsustas, et Jaan Ojaste vallandamine Tartu peapostkontori tegevjuhi kohalt tänavu 13. veebruaril oli ebaseaduslik, ja ennistas ta tagasi tööle.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing