EPL: SLK-l on jätkuvalt võimalik dikteerida praamiühenduse hinda

13. juuli 2004, 09:04

SLK on loomas ühisettevõtet Tallinna Sadamaga ning jätkab suure tõenäosusega mandri ja saarte vaheliste praamiliinide opereerimist 1. oktoobrist.

Tallinna Sadama juhatuse liige Allan Kiil ütles möödunud nädalal TV3 uudistele, et firma soovib SLKga teha midagi ühiselt. ?See on täiesti võimalik,? ütles Kiil vastuseks küsimusele, kas jutt käib ühisfirmast. Sadama idee oli varem rentida SLK-lt vähemalt üheks aastaks praamid ning meeskond, kirjutab Eesti Päevaleht.

Kiili sõnul on läbirääkimised jõudnud nii kaugele, et sel nädalal võidakse alla kirjutada või vähemalt läbi töötada vajalik dokumentatsioon. Kiil lisas, et see kokkulepe on sadama poolt leituist parim.

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Meelis Atonenilt saarte liinidele praamide leidmise kohustuse saanud Tallinna Sadama turundusjuht Erik Sakkov palus eile Kiili teleintervjuu ära unustada. ?Hetkel läbirääkimised käivad, on mitmeid variante, vastused anname 27. juulil,? ütles ta, keeldudes plaane täpsemalt kommenteerimast. Ka SLK omanik Vjat?eslav Leedo ei soovinud läbirääkimiste kohta midagi öelda.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing