Ülo Toomsalu • 14. juuli 2004 kell 7:08

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Riigikohus otsustab septembri lõpuks, kas topeltkaristamine liikluses ehk rahatrahv ja sellele sageli lisanduv juhtimisõiguse peatamine on põhiseadusega kooskõlas.

Ida-Virumaale rajatavas vanglas saab kolme aasta pärast tööd mitusada inimest ning vangla ehitus võib luua Jõhvis soodsad tingimused ka tööstuse arendamiseks.

Eesti õlletootjad soovitavad hinnatõusu ootuses taarat mitte varuda.

85 miljoni krooni eest peab Tallinna Sadam alates 1. oktoobrist korraldama praamiliikluse saarte ja mandri vahel. Suure tõenäosusega hakkab sadam tegema koostööd Saaremaa Laevakompaniiga (SLK).

Postimees:

Tallinna Haabersti linnaosa valitsus plaanib Kakumäe poolsaare läänekaldal asuvasse metsa rajada uue 12hektarise rannapargi jalakäija- ja jalgrattateede, terviseradade ning koerteplatsiga.

Kuigi lisaks avalikkusele leiab ka raudteeinspektsioon, et raudtee seisukord ei ole kiita ning vajaks enam investeeringuid, on Eesti Raudtee hinnangul paljud probleemid üle võimendatud ning olukord normaalne.

Hoolimata sellest, et uusi hotelle kerkib nagu seeni pärast vihma ja jahedad suveilmad peaksid turiste Eestist eemal hoidma, on Tallinna hotellid juulis välja müüdud ning pealinnas öömaja leidmine keeruline.

Hiljuti valitsusele esitatud ülevaates piraatluse olukorrast seisab, et viimastel aastatel pole piraatmuusika ja -filmide osas midagi paranenud.

Hetkel kuum