Ülevaade tänastest ajalehtedest

22. juuli 2004, 08:59

Eesti Päevaleht:

Eesti Panga osakonnajuhataja Sven Meimer hoiatab, et inimene, kes pangast laenu ei saa, kuid saab seda kõrgema intressiga laenukontorist, on suure tõenäosusega oma maksevõimet üle hinnanud ja satub võla tasumisel raskustesse.

Sel nädalal Eestit külastav multimiljonär Steve Jürvetson ennustab, et Skype?i tasuta internetikõned teevad triljonidollarilise telekomitööstuse väärtuse sisuliselt nullilähedaseks.

Euroopa autotööstused otsivad Eestist firmat, kes suudaks disainerite ideed vormida ruumilisteks piltideks, silma on jäänud Narva kutseõppekeskuse 3D tööd.

Postimees:

Eesti Posti üle-eelmine juht Tarmo-Jaan Tõeleid jagas lisaks suurtele preemiatele ametisoleku viimastel kuudel kümnetele töötajatele soodustusi, mida firma praegune juht ja majandusminister peavad valeks.

Tallinnas välisministeeriumi hoone naabruses asuva Sakala keskuse uuendamise projekt on mahtudelt liiga suur ega sobi kokku ümber paiknevate ajalooliste hoonetega, leidsid pealinna arhitektid.

Eesti on Riigikogu liikmete palgataset silmas pidades üks Euroopa jõukamaid riike, sest siin makstakse keskmise palga suhtes saadikutele teiste riikidega võrreldes tunduvalt suuremat töötasu.

SL Õhtuleht:

Kauaaegne Rakvere piiritusetehase direktor Arvo Antropov koondas kommertsdirektorina töötanud poja Arturi ja Moe piiritusetehase direktrissi õde Laine ming läks viieks kuuks puhkusele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing