28. juuli 2004 kell 7:11

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Postimees:

Eesti hakkab loovutama liidrikohta Balti turismiturul, sest Riia lennujaam loodab tänu sügisel korraga kolmest sihtkohast reisi alustavale odavlennufirmale Ryanair tuua Lätti juba järgmisel aastal miljon lisareisijat aastas.

Lisaks töövõimalustele Euroopas avas Euroopa Liit eestlastele ukse ka Aasiasse, kus Eesti ettevõtjatel ja spetsialistidel on tänu ELi toetusprogrammidele mitmeid võimalusi oma tegevust arendada.

Rahandusministeerium kaalub küll riigiametnike nõukogudesse kuulumise piiramist, kuid oma tööajast nõukogudes tegutsevaile inimestele lisatasude maksmisest loobuda ei taha.

Tartu Postimees:

Uute juhtide käes makseraskustesse sattunud Tartu Sideehitus on mitme kuu palka ootama pannud hulga oma nüüdseks juba endisi töötajaid.

Eesti Päevaleht:

Kuigi Saaremaale süvasadamat rajada sooviv Tallinna Sadam ning selle tegevust seni pidurdanud Eesti rohelised liikumised on valmis kohtuväliseks leppeks, võib protsess ikka kohtus jätkuda, sest keskkonnaministeerium keeldus kokkuleppes osalemast.

Kolme kuu eest avatud Tallinna Viru keskuse bussiterminalis on juba ilmnenud mitu lihvimist vajavat pisiviga, lähiajal hakatakse terminali taas parandama.

Sama töö eest pakkus Eesti rendikontor poole väiksemat palka kui Soome tööandja.

Hetkel kuum