Ülevaade tänastest ajalehtedest

10. august 2004, 08:48

Eesti Päevaleht:

Augusti lõpus ilmub kauaaegse parlamendipoliitiku Arvo Sirendi mälestusteraamat. Lisaks sellele kavandab Sirendi põhjalikku põllumajandusajalugu. Sirendi sõnul on mõte koostada Eesti põllumajanduse ajalugu mitu aastat vana, kuid nüüd on seda lõpuks alustatud.

?See on lihtsalt tuttav mark,? vastas reisisadamas laeva ootav soomlane Anni Touminen küsimusele, miks viib ta Tallinnast koju kolm kasti Koffi õlut, mitte aga A Le Coqi või Saku toodangut.

Eestlaste huvi Iirimaal töötamise vastu ei ole pärast 1. maid oluliselt suurenenud. EUobserveri andmetel soovivad enim Iirimaal töötada poolakad, leedulased, t?ehhid ja slovakid.

Septembris Tallinna volikokku jõudev uus taksoveoeeskiri kaotab keerulise tariifisüsteemi ning kutsub ellu taksojuhi personaalse teenindajaloa, mille äravõtmisel kaotab pettur õiguse taksojuhina töötada.

Postimees:

Rahvaliitlase Jaak Alliku kinnitusel toetab nende partei Reformierakonna algatatud tulumaksu alandamise jätkumist juhul, kui kõik nende silmis olulised valdkonnad saavad tuleva aasta riigieelarvest piisavalt raha.

Eesti toiduainetööstused pürivad oma toodanguga vähehaaval Kesk-Euroopa turule, müües oma toodangut nii kodumaiste kui ka võõraste kaubamärkide all.

Suurbritannias avab järgmisel kuul uksed esimene islami pank, mis tahab pakkuda oma teenuseid kogu Euroopa 15 miljonile moslemile.

Justiitsminister Ken-Marti Vaher pooldab seadusemuudatust, mis annaks riigikontrollile õiguse kontrollida ka kohalikke omavalitsusi.

SL Õhtuleht:

Kevadel avatud Ülemiste kaubanduskeskuses tegutsenud pealtnäha usaldusväärne uksefirma Scand Metall pettis ostjaid, võttes neilt kauba eest ettemaksu, kuid jättes kliendid pika ninaga. Nüüd pole heausksetel ostjatel ust ega raha ning firma ükski telefon enam ei vasta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing