Turismiuudised

13. august 2004, 00:00

Lufthansa pakub soodushindu Riiast läbi Müncheni Euroopasse lendamiseks. Nii maksab näiteks lend Bolognasse, Londonisse, Milanosse, Amsterdami 2625 kr, Pariisi, Roomasse, Nizzasse, Genfi, Zürichisse, Sofiasse, Veneetsiasse saab 3925 kr eest. Hindadele lisanduvad lennujaamamaksud. Soodushindade müügiperiood kestab 15. oktoobrini, viimane reisilt tagasi tuleku kuupäev on 31. oktoober. Kohapeal tuleb viibida vähemalt öö vastu pühapäeva, maksimaalne reisi kestus on kolm nädalat.

Lufthansa pakub soodsaid lennuhindu Saksamaale ja mujale Euroopasse ka Tallinnast. Edasi-tagasi pilet maksab 3333 krooni, lisanduvad lennujaamamaksud. Soodushinnad kehtivad broneerimiseks ja müügiks kuni 24. augustini ja reisimiseks kuni 31. augustini.

Saksa lennufirmad Lufthansa ja Condor pakuvad soodsaid lennuhindasid mitmesse kaugsihtkohta, sealhulgas septembri keskel Eesti kodanikele viisavabaks muutuvasse Mehhikosse. Lisaks saab lennata Sri Lankale, Kuubale, Dominikaani, Jamaikale ja Halifaxi Kanada idarannikul. Hinnad kehtivad lendamiseks algusega Tallinnast, Helsingist või Riiast lennufirmadega Lufthansa ja Condor, ümberistumine on Frankfurdis. Edasi-tagasi lennu maksumus on Sri Lanka pealinna Colombo ja Mehhiko kuurordi Cancuni puhul 12 480 kr. Neli Kuuba sihtkohta, kaks linna Dominikaanis ja pilet Jamaikale maksavad 11 880 kr. Halifaxi pääseb 10 420 kr eest, lisanduvad lennujaamamaksud. Soodushinnaga pileteid müüakse 30. septembrini. Väljalend Tallinnast peab toimuma septembrikuus, maksimaalselt võib sihtkohas viibida ühe kuu.

Matkamaja hakkas pakkuma asutustele kahepäevast ekstreemkoolitust. Korraldajad on selle sõnastanud kui võimaluse vahetada auto, arvuti ja telefon telgi, seljakoti, kanuu, köite ja kompassi vastu. Programmis on kanuusõit, jalgsimatk orienteerumisega, matkatehnika meeskonnatöö, ekstreemne kõrgrada. Ööbitakse telkides, on ka sauna võimalus, kõik toidud ja transport on organiseeritud. Minimaalne grupi suurus on 12 inimest, kelle koolitus maksab kokku 20 280 kr, lisandub käibemaks. Koolitust saab tellida Matkamajast. ?Ekstreemsus pole kahe puu vahele tõmmatud köis, mis koormamisel vajub maani, või siis see, kui paariks päevaks telgiga või ilma selleta metsa minekut nimetatakse ellujäämiskursuseks. Eelkõige õpetab see hakkama saamist ka tööväliselt, kus puuduvad otseselt äri- ja alluvussuhted. Samuti on siin vaja paljuski meeskonnatööd, kus sama seltskonnaga tuleb lahendada hoopis teistmoodi probleeme, kui seda tuleb teha igapäevases töös,? ütleb Matkamaja instruktor Mati Türk.

Uudised koostas Indrek Kald

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:26
Otsi:

Ava täpsem otsing