Ülevaade tänastest ajalehtedest

01. september 2004, 08:20

Eesti Päevaleht:

Kuigi majandusminister Meelis Atonen kinnitas möödunud nädalal pärast valitsuskabineti istungit, et Tallinna Sadama ja SLK ühisfirma oleks riigile kokkulepitud tingimustel selgelt liiga kulukas ning see ei saa teoks kindlasti mitte tema ministriks oleku ajal, tegi ministeerium eile selles suhtes järeleandmisi.

Pärnu tervisekaitsetalituse juhataja Peeter Piigi sõnul suleti Mandarin, sest sealne köök oli räpane. Populaarse toidukoha omanik peab hügieeninõuete rikkumise süüdistust alusetuks.

Raasiku valla Aruküla aleviku endiste mereväe ladude territooriumile on kavas arendada elamupiirkond, mis koosneks umbes 26-st kahe ja poole tuhande ruutmeetri suurusest krundist ja kokku ca 70 eluasemest.

Itaalia lennufirma Volareweb Tallinna? Milano ühendus on ülimenukas. Lennufirma hakkas kevadel Tallinna ja Milano Orio al Serio lennujaama vahel tegema kaks lendu nädalas, Tallinna lennujaama andmetel plaanitakse aga lähiajal liiklust kahekordistada.

Postimees:

Ida-Virumaal asuva Kuremäe kloostri nunnad ootavad juba mitmendat kuud, et haigekassa annaks neile tagasi õiguse käia tasuta arsti juures nagu kõik maksu maksvad Eesti Vabariigi kodanikud.

Riigil on raskusi oma vara eest hoolitsemisega, sest rohkem kui kolmandik riigile kuuluvatest hoonetest seisab tühjalt ning suur osa sõlmitud rendilepinguist toob riigile kasu asemel kahju.

Euroopa tervishoiueksperdid heidavad Eestile ja teistele uutele ELi liikmesriikidele ette, et need kulutavad rahva tervise edendamiseks ja haiglate investeeringuiks liiga vähe raha.

Maailma suurima ravimifirma Pfizer Eesti esindusi juhtiva Reet Volkmanni hinnangul peaks ravimifirma oma tegevuse Eestis registreerima äriühinguna, mitte tegutsema maksude optimeerimiseks filiaalina.

Pärnu Postimees:

ASi Maseko esindajad lubasid eilsel kohtumisel Pärnu linnavalitsuses, et kõrvaldavad linlaste seas teravaid proteste tekitanud kalajahutsehhi haisu tehnoloogia muutmise abil.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing