Ülevaade tänastest ajalehtedest

13. september 2004, 08:23

Eesti Päevaleht:

Palgapakkumisega rahulolematud arstid ootavad ära riikliku lepitaja vastuse. Homse päeva jooksul peame teatama oma arvamuse riikliku lepitaja ettepanekule. Arstide Liit ja Õdede Kutseliit annab eitava vastuse,? nentis Arstide Liidu president Andres Kork eile õhtul.

Saaremaa Laevakompanii (SLK) on kindlalt veendunud, et kui riik tahab sarnaste laevadega samas mahus parvlaevaliiklust Lääne-Eesti saartel ka edaspidi korraldada, peab selleks leidma rohkem raha kui varasematel aastatel.

Taanlased soovivad ehitada Tallinna 1,5 miljardi kroonist lõbustusparki, mis vajab vähemalt 6 hektari suurust maatükki. Linna poolt lubatav Skone bastion on vaid 2,5-hektarine.

Teisel pool lahte autojuhina töötav eestlane rõõmustas, kui kuulis oma tööandjalt, et sügisel vabaneb Soomes mitu tuhat auto- ja bussijuhi töökohta. Just nii palju kutselisi juhte pidavat tema tööandja sõnul pensionile minema.

Postimees:

Kui täna toimuksid Riigikogu valimised, ähvardaks peaministri parteid Res Publicat parlamendi ukse taha jäämine, sest nende populaarsus langes juba enne Lihula sündmusi kriitilise viie protsendini.

Eesti Arhitektide Liit laidab Tallinna linnavalitsuse soovi jätta esialgu korraldamata avalik arhitektuurikonkurss vene õigeusu kiriku ehituseks Lasnamäe veerule ja teha kõigepealt valmis detailplaneering.

Eesti tervishoiufoorumil esinenud ravimifirma GlaxoSmithKline?i asepresidendi David Redferni sõnul pöörab Eesti liiga vähe tähelepanu tervishoiule.

SL Õhtuleht:

Politsei alustas kriminaalmenetlust, et kontrollida, kas Kohtla-Järve linnajuhid võisid linnatänavate remondiks korraldatud konkursil oma ametiseisundit kuritarvitades anda ühele firmale põhjendamatuid soodustusi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing